Jaunumi

Ko sagaidīt no Android 12?

Šogad tiks izlaista Google Android 12 versija. Ja uzņēmums pieturēsies pie ierastā publicēšanas datuma, visticamāk redzēsim to rudenī. Pirms tam vēl vajadzētu tikt izlaistām dažām beta versijām, kas notiek ikreiz pirms jaunā operētājsistēmas atjauninājuma un sniedz lielāku ieskatu par sagaidāmo.

Kamēr mēs pacietīgi gaidām jauno versiju, apkārt klīst dažādas baumas. Otrdien noplūdis kāds ekrānuzņēmums, kas parāda dažus iespējamos Android 12 skatus. Tajos redzams, ka izstrādātājs varētu piedāvāt arī jaunas funkcijas. Iespējams, ka šie ekrānuzņēmumi ir iegūti no dokumenta, ko Google iesniedza, lai apkopotu izmaiņas jaunajā versijā.

Jaunais dizains zināmā mērā atgādina iOS operētājsistēmu, tāpat kā daži no jaunajiem konfidencialitātes līdzekļiem, piemēram, ikonas, kas tiek parādītas augšējā labajā stūrī, lai uzzinātu, ka kāda programma izmanto viedtālruņa kameru vai mikrofonu. Pieskaroties šīm ikonām, iespējams uzzināt, kura no programmām tā ir.

Android 12

Ir pieejami arī jauni logrīki. Viens no tiem ir jauns sarunu logrīks, kas izceļ nesenos ziņojumus, neatbildētos zvanus un aktivitātes statusu. Ja izvēlēsieties tā mazāko attēlojuma iestatījumu, redzēsiet tikai vienu no šīm iespējām.

Citas lietas, ko paredzēts sagaidīt no Android 12, ir programmu pāri, Wi-Fi paroļu koplietošana ar tuvumā esošām ierīcēm, uzlabota tematiskā sistēma, emocijikonu atjauninājumi un lietotņu “miega” funkcija.

Avots: Gsmarena

Atbildēt

Līdzīgi raksti