Ierīces

Ko sagaidīt no Google Pixel 6 kameras?

Google Pixel viedtālruņi regulāri sacenšas par labākās kameras titulu. Ko sagaidīt no jaunajiem Pixel 6 viedtālruņiem? Jaunākā noplūdusī informācija liecina, ka varam sagaidīt vairākus uzlabojumus attēla signāla procesoram un video ierakstiem. Atšķirībā no pagājušā gada, sagaidāms, ka Pixel viedtālruņu sērija šoreiz iepazīstinās ar veseliem diviem jauniem viedtālruņiem – Pixel 6 un 6 Pro. Līdzšinējie ziņojumi ir apgalvojuši, ka abiem viedtālruņiem būs vairākas kameras, turklāt no Pro versijas varētu sagaidīt 3 aizmugurējās kameras.

Kāds interneta lietotājs Tron baumo, ka Pixel 6 saņems vairākus kameras uzlabojumus. Tiek minēts, ka jaunais viedtālrunis varētu piedāvāt uzlabotu stabilizācijas režīmu, lielāku Samsung sensoru, Google NPU (neirālo procesoru) un ISP. Tiek arī minēts, ka viedtālrunim būs arī ievērojami video uzlabojumi.

Google Pixel 6 sērijas viedtālruņus varētu darbināt Google veidotais GS101 procesors, kas ir izstrādāts ar Samsung palīdzību. Samsung kameras sensors ir paredzēts, lai nodrošinātu labāku aparatūras un programmatūras optimizāciju, kas jau ir manīta iepriekšējos Pixel viedtālruņos.

Iepriekš nopludinātā informācija norāda, ka Google Pixel 6 būs divas aizmugurējās kameras un Google Pixel 6 Pro būs trīs aizmugurējās kameras, ieskaitot periskopa lēcu. Gaidāma arī krāsu kombinācijas līdzība starp Google Pixel 6 viedtālruņiem un Pixel Watch.

Protams, minētā specifikācija šobrīd vēl nav oficiāli apliecināta. Taču nereti noplūdušo informāciju izlaiž pats uzņēmums, lai radītu intrigu par sagaidāmo.

Avots: Gadgets360

Atbildēt

Līdzīgi raksti