Google Pixel 6 un Pixel 6 Pro lietotāji sūdzas par melniem pikseļiem uz displeja

Google Pixel 6 un Pixel 6 Pro tikai izlaisti gandrīz pirms gada – 2021. gada oktobrī. Sākumā to lietotāji ziņoja par dažādām problēmām, kuras ražotājs ar dažādiem programmatūras atjauninājumiem atrisināja. Taču, kā jau vairumam viedtālruņu, ar to viss nebeidzās – nu uzradusies jauna problēma, kas skar displeju.

Sākot jau ar šī gada janvāri, arvien vairāk Pixel 6 sērijas viedtālruņu lietotāji ir ziņojuši, ka uz ierīču ekrāniem redzējuši, šķiet, melnas pikseļu kopas. Šādi ziņojumi parādījušies Reddit forumā, Twitter ierakstos, kā arī Google atbalsta forumā. Vairumā gadījumu ziņots, ka tumšie pikseļi parādījušies pie viedtālruņa priekšējās jeb pašportretu kameras.

Avots: Zappid no Reddit

Tumšie pikseļi parādījušies viens otram blakus, radot melnu apli, kas, kā daži lietotāji apgalvo, laika gaitā paplašinās. Retākos gadījumos melnie pikseļi parādās citur, piemēram, ekrāna augšējā labajā stūrī. Nav skaidrs, vai tā ir tā pati problēma vai cita.

Pagaidām izskatās, ka problēmai vēl nav atrasts risinājums un daļa viedtālruņu īpašnieku, ziņo par problēmu un nosūta viedtālruni uz remontu vai pieprasa tā apmaiņu. Daži lietotāji apgalvo, ka programmatūras atjauninājumi atrisināja problēmu. Dažiem šī problēma pastāv tikai tad, kad tālrunis ir ainavas režīmā, savukārt citiem tā ir redzama visu laiku.

Iespējams, ka programmatūras atjauninājums nākotnē atrisinās problēmu (ja tā ir programmatūras, nevis aparatūras problēma), taču nav zināms vai tāds tiks izlaists un cik drīz tas varētu būt pieejams.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. Ko var gribēt ja pati ierīce nosaukta par pikseli? Nepārspējams tikai ir Hujavei, lai visa krieviski saprotošā pasaules daļā zin, ka ierīces ir h********.

    A ja nopietni, tad izskatās pēc ekrāna defekta ko ar softu nekādi neatrisināt 😀

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt