Google Maps tagad ļauj atrast restorānus, kas piedāvā piegādes

Šobrīd, kad vairumā valstu ir izsludināti ārkārtas stāvokļi, pieņemti dažādi ierobežojumi, tai skaitā slēgti restornāni, Google Maps ir izveidojusi iespēju apskatīt, kuru restorānu ēdienu iespējams baudīt mājās. Google Maps lietotnē pievienota papildus poga, kas ļauj atrast restorānus, kafejnīcas, kas piedāvā piegādāt vai ņemt līdzi ēdienu.

Atverot Google Maps aplikāciju sākuma ekrānā jau iepriekš atradās pogas ar dažādām kategorijām, kā “Degvielas uzpildes stacijas” vai “Pārtikas veikali”, taču tagad šim sarakstam pievienotas arī kategorijas “Piegāde” un “Līdzi paņemamais ēdiens”, kas sniedz iespēju apskatīt, kuri restorāni šajā laikā piedāvā savas maltītes klientiem piegādāt uz mājām. Dažos gadījumos, ja restorāns atbalsta Google, ēdienu iespējams pasūtīt pat caur aplikāciju.

Šī ir jaunākā funkcija, ko Google pievienojusi Google Maps. Martā Google pievienoja brīdinājumu lietotājiem, kas meklē medicīnas iestādes, lai vispirms tām zvana, ja uzskata, ka viņiem varētu būt vīruss. Google Maps sākuma ekrānā arī pieejama saite uz Google meklēšanu, lai iegūtu plašāku informāciju par vīrusu.

Šobrīd gan Android, gan iOS lietotņu versijās ir pieejamas šīs jaunās pogas. Ja nevēlies gatavot, bet vēlies vakariņās restorānu ēdienu, tagad ir piemērots laiks, lai atbalstītu vietējos restorānus, kas šobrīd iespējams piedzīvo vēl nepieredzētu krīzi.

Avots: The Verge 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt