Stadia fani atrod veidus, kā izmantot kontrolieri ar citām platformām

Sekojot jaunākajām ziņām, ka uzņēmums Google janvārī slēdz spēļu tiešsaistes pakalpojumu Satdia, pakalpojuma cienītāji atrod veidus, kā glābt savu kontrolieri no e-atkritumu likteņa, savienojot to bezvadu režīmā ar citām sistēmām. Lai gan, izmantojot vadu savienojumu, Stadia kontrolieri jau var izmantot kopā ar Windows, Mac datoriem un viedtālruņiem, bezvadu savienojums, izmantojot Bluetooth, pašlaik ir ierobežots ar drīzumā vairs nefunkcionējošo Stadia platformu. Taču, kā jau ierasts tehnoloģiju pasaulē, tas nav atturējis cilvēkus izstrādāt risinājumus, kas apiet esošo sistēmu.

Viena metode paredz izmantot Android ierīci kā raidītāju. Pērn kāds YouTube satura radītājs LateStageTech demonstrēja, kā viņa lietotne Wiredless Pro ļauj lietotājiem savienot vadu kontrolierus ar Android ierīci, kas pēc tam nosūta signālu uz datoru.

Šogad oktobrī kāds cits YouTube satura veidotājs Benjaninja demonstrēja, ka šī metode darbojas ar Staidia kontrolieriem. Video gan tika parādīts, ka dažas no kontroliera pogām ar šo metodi nestrādā, kas nozīmē, ka šādā režīmā nav iespējams spēlēt visas spēles.

Vēl vienu metodi ir radījis inženieris Parts Šahs. Kā vēsta Digital Trends, šī pieeja paredz, ka lietotājiem savā datorā jāinstalē Python 3 un no GitHub jālejupielādē inženiera programmatūras versija 1.2.0. Pēc tam nepieciešams sekot pamācībām, lejupielādēt ZIP failu un palaist failu, kas nosaukts par server.exe. Pēc tam datorā parādīsies Stadia ikona, kas piedāvās saiti. To nepieciešams ievadīt Android ierīces, kas savienota ar kontrolieri, pārlūkprogrammā. Šai metodei arī ir nepieciešams vadu savienojums starp kontrolieri un Android ierīci, taču šajā variantā, šķiet, ka visas pogas funkcionē kā ierasts. Jāatgādina gan, ka lejupielādējot šādus failus savā ierīcē, lai izvairītos no vīrusiem, jāatceras tos pārbaudīt.

Daži lietotāji arī lūguši Google atļaut izmantot jau esošās Bluetooth iespējas arī ar citu ražotāju ierīcēm. Uzņēmums ir uzklausījis šos lūgumus un izskata iespējamu programmaparatūras atjauninājumu.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt