Google atbalstīs Chrome uz Windows 7 līdz vismaz 2021. gada vidum

Tā kā operētājsistēmu Windows 7 vēljoprojām lieto aptuveni 500 miljonu cilvēku, Google ir apņēmies atbalstīt interneta pārlūkprogrammu Chrome pēc operētājsistēmas ekspluatācijas laika beigām.

Mēs turpināsim pilnībā atbalstīt Chrome uz Windows 7 vismaz 18 mēnešus no Microsoft uzstādītā ekspluatācijas laika beigām, līdz vismaz 2021. gada 15. jūlijam,” tā raksta Google Chrome tehniskais direktors Makss Kristofs firmas Google Cloud bloga ierakstā. “Chrome turpinās sniegt iebūvēto aizsardzības spējas, kas palīdz lietotājiem droši justies interneta vidē. Ar Drošo pārlūkošanu, Mājaslapu izolāciju un jaunu, uzlabotu paroļu un likšķerēšanas aizsardzības rīkiem, Chrome proaktīvi palīdz aizsargāt lietotājus, kas strādā mākonī“.

Google jau iepriekš atbalstījusi operētājsistēmu Windows XP, kam arī bija līdzīgi augsti izmantošanas apjomi ap operētājsistēmas atbalsta pakalpojuma pārtraukšanas laika. Tādējādi lietotājiem tika dota nedaudz laika atelpai uz pāris mēnešiem. Piedevām, Google turpināja atbalstīt XP vēl apmēram 2 gadus, kamēr Windows norakstīja šo operētājsistēmu. Uzņēmums arī nogalināja atbalstu Windows Vista tajā pašā laikā līdz ar XP.

Tur rodas būtisks jautājums: ar simtiem miljonu lietotāju, šīs norakstītās platformas ir tāda iespēja, ko nevajadzētu ignorēt. Operētājsistēmas Windows 7 lietotāji var sagaidīt to, ka uzņēmumi varētu līdzīgi turpināt sniegt atbalstu operētājsistēmā uzstādītajiem produktiem, kamēr tam būs jēga. Vienīgais jautājums ir laika termiņš, kas varētu būt atkarīgs no Windows 7 lietošanas apjomiem laika gaitā un no pašiem uzņēmumiem.

Avots: Thurrott.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

  1. Lai ko tas MS teiktu cik labs ir Win 10, katram jaunam laidienam ir milzums daudz utu. Piemeram pirms dazam dienam instaleju uz HP 250 G7, Win 10 1909 paradijas iericu konflikti, paskatos HP majas lapa tur visi draiveri pieslipeti preks Win 10 1903, protams to uzliekot nebija nekadas problemas. Kas MS bija gruti uztaisit, ta lai ir normala draiveru saderiba un ko darit vidusmera lietotajam kurs nezina kur dabut vecakus Build?

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt