Ierīces

Ko sagaidīt no Oppo jaunā viedtālruņa?

Jau janvārī internetā noplūda informācija par Oppo gaidāmo jauno viedtālruni Find X5 Pro. WinFuture publicējuši vairāk detaļas ar noplūdušu informāciju par jaunajiem viedtālruņiem. Tā sniedz visai skaidru priekšstatu par to, ko sagaidīt gan dizaina, gan tehnisko specifikāciju ziņā.

WinFuture norāda, ka Find X5 Pro ir komplektēts ar Snapdragon 8 Gen 1 procesoru. Līdzās augstākā līmeņa CPU, viedtālrunis varētu saņemt Qualcomm Adreno 730 grafikas mikroshēmu, 12 GB RAM un 256 GB iekšējo atmiņu. Tiek baumots, ka ierīce saņems 6,7 collu AMOLED displeju ar 3216 x 1440 pikseļu izšķirtspēju un 120Hz atsvaidzināšanas frekvenci. WinFuture arī atklāja, ka tālrunis var būt aprīkots ar 5 000 mAH akumulatoru, kā arī 80W ātrās uzlādes iespēju.

Viedtālruņa dizains ir visai plūstošs un moderns, tā aizmugurē izvietots interesantas formas kameras bloks. Pēc publicētās informācijas izskatās, ka tas būs pieejams melnā un baltā krāsā.

Jaunais viedtālrunis varētu saņemt 32MP priekšējo kameru, bet aizmugurē varētu būt izvietoti trīs kameras sensori: 50MP galvenā kamera, 50MP platleņķa kamera un 13MP telephoto kamera. Informācija par cenām joprojām nav apstiprināta, bet WinFuture prognozē cenas virs 1200 €. Tāpat kā viedtālruņa priekšgājējs, paredzams, ka viedtālrunis būs pieejams Eiropā.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti