Jaunie Oppo viedtālruņi varētu tikt pie Hasselblad kamerām

oppo

Internetā noplūdusi sīkāka informācija par Oppo gaidāmo jauno viedtālruni. Internetā nopludinātajā informācijā minēts, ka jauno viedtālruni varētu dēvēt par Find X5 Pro un tam varētu būt visai līdzīgs dizains kā pagājušajā gadā izlaistajam Find X3 Pro un līdzīga tehniskā specifikācija kā jaunajam OnePlus 10 Pro, kas jau ir pieejams Ķīnā.

Find X3 Pro netika pārdots visos pasaules reģionos, taču tas bija pieejams Eiropā un 2021. gadā bija visai populārs. OnLeaks nesen publiskoja izveidotus attēlus par to, kā ierīce varētu izskatīties. Attēlos parādītajai ierīce ar visai interesantu aizmugurējās kameras bloku, kas saplūst ar viedtālruņa korpusu līdzīgi kā Find X3 Pro viedtālrunim. Šķiet, ka pašas kameras gan ir nedaudz citādas.

Tagad tiešsaistē ir parādījušās arī šķietami reālistiskas fotogrāfijas, kas apstiprina OnLeaks atveidotos attēlus. Twitter ierakstā redzams balts viedtālruņa modelis ar Hasselblad zīmolu, tieši tāpat kā OnePlus jaunākajiem viedtālruņiem. Publiskota arī informācija, kas norāda, ka tam tāpat kā OnePlus 10 Pro ir Snapdragon 8 Gen 1 procesors, kā arī jaunā Oppo mikroshēma, MariSilicon X.

Ķīnas sociālajos medijos noplūdušas arī dažādas citas specifikācijas par gaidāmo viedtālruni, taču tās ir ļoti dažādas un dažas no tām iet arī pretrunā cita ar citu. Pagaidām nav skaidrs, no kurienes nākuši nopludinātie attēli un vai Oppo jaunie viedtālruņi šādi izskatīsies. Oppo savus iepriekšējos viedtālruņus atklāja martā, tādēļ visticamāk oficiālo informāciju par jaunajiem viedtālruņiem uzzināsim jau pavisam drīz.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt