Ierīces Tehnoloģiju jaunumi

LG eksperimentē ar salokāmiem viedtālruņiem

Korejas elektronikas uzņēmuma CTO intervijā ar Tom’s Guide apstiprināja, ka uzņēmums eksperimentē ar elastīgiem un salokāmiem tālruņiem.

Mēs pētām daudzus dažādus formu faktorus telefoniem, tostarp salokāmus un ritināmus,” sacīja LG CTO IP Park.

Displeja tehnoloģija ir strauji attīstījusies un tā var kļūt par ļoti elastīgiem faktoriem. LG nav pirmais uzņēmums, kas meklē jaunas iespējas tālruņiem. Samsung nesen parādīja prototipu salokāmam tālrunim , kam vajadzētu debitēt šā gada pirmajā pusē. Ķīniešu uzņēmums Royole arī parādīja salokāmu tālruni, FlexPai, bet tas pašlaik ir pieejams tikai Ķīnā.

Lai gan ne vienmēr tas ir pārsteidzoši, LG pievienošanās izstrādāt salokāmas ierīces ir laba ziņa ikvienam. Vairāk jau tiem, kas ir sajūsmā par salokāmo telefonu izgatavošanu. Uzņēmums jau gadiem ilgi eksperimentē ar elastīgiem displejiem. Kulminācija no LG ir LG Signature OLED TV R, kas ir 65 collu televizors un tas ir pilnīgi elastīgs. Televizors kas izbīdās no nelielas izmēra kastes, kad to vēlas lietot. Un, kad televizoru nelieto, tas ielaižas atpakaļ kastē.

Šis triks, ko varat redzēt video, ir iespējams, pateicoties kādai gudrai inženierijai. Tā vietā, lai pielāgotu elastīgo OLED paneli uz stikla, piemēram, tradicionālo TV, LG ir uzstādījis displeju uz elastīgas vielas, kas ļauj tai locīties. Pēc uzņēmuma domām, tas var locīties un izbīdīties līdz pat 50 000 reizēm.

Īpaši intriģējoša ir doma par to, ka LG vēlas pielietot šo pašu tehnoloģiju viedtālruņiem. Lai gan nav skaidrs, vai šāda veida salokāmas tehnoloģijas ir dzīvotspējīgas viedtālruņa formā, bet tas, ka salokāmi un rullējami tālruņi nākotnē būs pieejami gan ir fakts.

Atbildēt

Līdzīgi raksti