400-500€ vērtu viedtālruņu izvēle

Lai arī šogad valdība izlēmusi nerīkot 18. novembrī svētku salūtu, ir taču tik daudz citu lietu un parādību, ko filmēt vai fotografēt, piemēram, valsts karoga krāsās izgaismotos objektus! Ar šodienas apskata varoņiem noteikti izdosies iemūžināt unikālus kadrus! Dažiem telefoniem ir pieejamas versijas ar lielāku atmiņas apjomu, tas ir norādīts iekavās. Arī cena iekavās attiecas uz versiju ar lielāku atmiņas apjomu.

Samsung Galaxy Note10 Lite

Šis telefons ir pagājušā gada vasarā iznākušo Samsung Galaxy Note 10 un Samsung Galaxy Note 10+ vienkāršotā versija. Lite versijā izmantots gan vājāks procesors, gan lēnāka un mazāka apjoma atmiņa. Displejam ir mazāka, bet pilnīgi pietiekama FHD+ izšķirtspēja (par laimi, Super AMOLED matrica nav aizvietota ar ko lētāku)! Galvenais šī viedtālruņa trumpis ir viedais irbulis jeb S-pen. To novērtēs gan mākslinieki, gan inženieri, jo S-pen sniedz iespēju veikt uzmetumus vai skices pa tiešo uz viedtālruņa ekrāna. Prezentācijās irbuli var izmantot kā tālvadības pulti. Samsung ir arī parūpējies par programmatūru, kas rokrakstā rakstītu tekstu spēj pārvērst datorrakstā!

Apple iPhone SE 2 (2020)

Ne pārāk sen – 2016.gada martā – Apple saviem faniem piedāvāja Apple iPhone SE. Tas bija aprīkots ar 4 collu displeju un cena sākās no 450€, kas salīdzinājumā ar iPhone 7 bija pusotru reizi lētāk! Arī šogad iznākušais Apple iPhone SE 2 maksā sākot no 454€, kas, salīdzinot ar nesen iznākušo iPhone 12, nu jau ir veselas divas reizes lētāk! Displejs, salīdzinot ar iepriekšējo modeli, ir kļuvis lielāks – 4.7 collas, procesors A13 Bionic ir pārmantots no pagājušā gada iPhone 11. Diemžēl ražotājs šo telefonu ir aprīkojis tikai ar vienu kameru, kas 450€ vērtai ierīcei ir par maz. Arī 1821 mAh akumulators ļoti ātri tukšojas. Katrā gadījumā, ne pārāk turīgiem faniem nebūs jāpārdod niere, lai tiktu pie kārotā telefona 😉 !

OnePlus Nord

Nu jau pagājušajā vasarā “flagmaņu slepkavu” ražotājs OnePlus nolēma saviem faniem piedāvāt cenas ziņā pieejamāku modeli Nord. Ietaupot ap 230€ (OnePlus 8T cena sākas no 630€), pircējs iegūst stipri lēnāku procesoru, lēnāku atmiņu, nedaudz mazāku akumulatoru, vienkāršākas kameras un šur tur plastmasu alumīnija vietā. Arī skaņas kvalitāte ir cietusi, Snapdragon 765G neatbalsta Dolby Atmos. Šis telefons ir pieejams arī ar 12/256GB atmiņu, taču tad cena sākas jau no 515€ un tad jau būtu pareizāk nedaudz piekrāt un pirkt 8T!

LG Velvet 5G

Vairākus gadus atpakaļ LG paziņoja, ka aiziet no Latvijas viedtālruņu tirgus. Tas gan nenozīmē, ka vairs Latvijā nav iespējams nopirkt LG telefonus! LG Velvet ir viens no glītākajiem telefoniem. Ražotājs to pozicionē kā tālruni filmu skatīšanai un ir aprīkojis ar visai izstieptu (malu attiecība 20.5:9) ekrānu un 3D skaņu. Vēl pie plusiem var pieskaitīt IP68 aizsardzību pret mitrumu (telefonu var uz pusstundu iemērkt līdz 1.5m dziļā ūdenī) un atbilstību MIL-STD-810G militārajam standartam. ASV tirgū šim telefonam ir pieejami dažādi interesanti aksesuāri – Dual Screen maciņš, kas pievieno esošajam displejam vēl vienu, tik pat lielu displeju, Stylus Pen viedais irbulis (līdzīgs Samsung S-pen) un citi.

Realme X3 SuperZoom

Pēdējais apskata dalībnieks nāk no Realme saimes. Šis ir visos aspektos visjaudīgākais no šodien apskatītajiem viedtālruņiem! Pagājušā gada nogales Qualcomm flagmaņu procesors Snapdragon 855+, komplektā ar 8GB RAM un ātro UFS 3.0 flash atmiņu 128GB (ir arī versija ar 12/256GB), ekrāns ar 120Hz atsvaidzi un 24-bit/192kHz audio ar Dolby Atmos atbalstu! Taču galvenā “rozīnīte” šajā telefonā ir periskopa tipa telefoto kamera ar pieckārtīgu optisko tuvinājumu un optisko attēla stabilizatoru! Ar šādu aprīkojumu  Realme X3 SuperZoom var konkurēt ar pusotru reizi dārgākiem viedtālruņiem! Ne velti šī gada trešajā ceturksnī Realme kontrolēja jau 4% viedtālruņu tirgu un pieaugums pret pagājušā gada apjomu ir veseli 132%!

Attēlu avoti: pexels.com, samsung.com, apple.com, oneplus.com, lg.com, realme.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt