Tehnika Tehnoloģiju jaunumi

Microsoft dalās ar Xbox Series X specifikācijām

Microsoft apstiprina dažas jaunas detaļas nākamās paaudzes Xbox konsolē. Uzņēmums dalījās ar dažiem jauniem Xbox Series X oficiālajiem parametriem, un sīkāka informācija ir gaidāma E3.

Xbox Series X darbina Microsoft pielāgots procesors, kura pamatā ir AMD Zen 2 un RDNA 2 arhitektūras. Uzņēmums apstiprināja, ka Xbox Series X piedāvās 12 teraflops grafikas veiktspējas, kas ir divreiz vairāk nekā Xbox One X, un 8x vairāk nekā sākotnējam Xbox One. Apstrādes jaudas ziņā jaunais, pēc pasūtījuma izstrādātais Microsoft procesors piedāvā 4x lielāku jaudu nekā oriģinālais Xbox One.

Microsoft arī nedaudz informēja par uzņēmuma patentēto VRS (Variable Rate Shading) sistēmu. “Mūsu patentētā VRS forma ļauj izstrādātājiem efektīvāk izmantot visu Xbox Series X jaudu. Tā vietā, lai vienmērīgi tērētu GPU ciklus katram ekrāna pikselim, viņi var noteikt prioritāti individuālai ietekmei uz konkrētām spēles rakstzīmēm vai svarīgiem vides objektiem,” sacīja Spensers.

Jaunā VRS sistēma ļaus panākt stabilāku kadru ātrumu un augstākas izšķirtspējas grafiku, neietekmējot attēla kvalitāti. Microsoft runāja arī par citām jaunām funkcijām, ieskaitot nākamās paaudzes SSD jaunajā Xbox, 120 kadru sekundē atbalstu un ātro atsākšanu.

Xbox One Series X atbalstīs arī “četras spēļu paaudzes”. Tas būtībā nozīmē, ka Xbox Series X atbalstīs arī esošās Xbox One spēles, ar atpakaļejošu datumu saderīgajām Xbox 360 un oriģinālajām Xbox spēlēm. Microsoft saka, ka šīs spēles izskatīsies labāk nekā jebkad agrāk uz Xbox Series X. Micorosft strādā arī pie tādām funkcijām kā Smart Delivery, lai nodrošinātu lielāku spēļu saderību visās Xbox paaudzēs.

Avots: Thurrott

Atbildēt

Līdzīgi raksti