Ierīces

Microsoft pavasara Surface pasākumā atklās jaunu vebkameru

Tiek ziņots, ka Microsoft plāno pavasarī izlaist jaunu tīmekļa kameru. Programmatūras gigants jau iepriekš ir piedāvājis dažādas tīmekļa kameras zem sava LifeCam zīmola, taču nav tās būtiski atjauninājis jau 10 gadus. Petri ziņo, ka pavasarī notiks Surface pasākums, un kopā ar Microsoft jauno Surface Laptop 4, būs iespējams uzzināt vairāk par jauno tīmekļa kameru.

Tīmekļa kamera, kā tiek ziņots, ietvers privātuma aizsegu un atbalstīs augstas dinamikas diapazonu (HDR). Kamēr Microsoft savā Surface Hub 2 ierīcē izmanto 4K USB-C tīmekļa kameras, tiek baumots, ka šī jaunā tīmekļa kamera varētu būt bez 4K atbalsta. Nav skaidrs, kāda izšķirtspēja tiks atbalstīta un vai tā atbalstīs Windows Hello sejas atpazīšanu.

Nav arī skaidrs, vai Microsoft jaunajai kamerai izmantos Surface zīmolu. Šī nav pirmā reize, kad tiek baumots par jaunu Microsoft tīmekļa kameras izlaišanu. 2019. gadā tika paredzēts, ka tiks izlaistas 2 kameras – viena Windows, bet otra Xbox. Taču šīs kameras nekad netika izlaistas un uzņēmums savās ierīcēs turpināja izmantot citu ražotāju tīmekļa kameras.

Līdz ar pandēmijas iestāšanos, tīmekļa kameras kļuva par vienu no pieprasītākajiem mazo tehnoloģiju rīkiem 2020. gadā. Nereti datoros iebūvētās kameras ir visai sliktas kvalitātes, tādēļ daļa darbinieku, kas pēdējā gada laikā strādā no mājām, iegādājās jaunas kameras, lai uzlabotu tiešsaistes sanāksmju un vebināru pieredzi.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti