Programmatūra

Microsoft turpina uzlabot Edge pārlūkprogrammu

Microsoft pēdējā pus gada laikā nepārtraukti turpina uzlabot savu Edge pārlūkprogrammu un visai regulāri izlaiž jaunas funkcijas un uzlabo jau esošās. Tagad Edge izmantošana dažādās Windows 10 ierīcēs ir palikusi vēl vienkāršāka un nodrošina vairākas priekšrocības, kas nav pieejamas citu interneta pārlūkprogrammu lietotājiem.

Jaunais koplietojamo saišu līdzeklis palīdz lietotājiem, kuri katru dienu sūta un saņem lielu skaitu saišu. Šādā situācijā parasti ir grūti izsekot kad un kur katra saite būs nepieciešama.

Koplietojamās saites

Microsoft bloga ierakstā raksta: “Nereti visu darba nedēļu sūtam un saņemam lielu skaitu saišu. Tomēr, kad tās patiešām ir jāizmanto, visbiežāk tomēr neatceramies, kā šī saite tika nosaukta, kur to pēdējo reizi redzējām, vai arī vispār to atvērām.”

“Atrast nepieciešamo saiti var būt grūti un laikietilpīgi. Lietotāji pavada laiku un enerģiju, mēģinot atrast saites, kas ir kopīgotas ar viņiem un dažkārt tās, kuras kopīgojuši paši, meklējot tās dažādās aplikācijās, pārbaudot e-pasta un tērzēšanas ziņojumus, un dažkārt lūdzot kādu citu personu atrast vai atkārtoti nosūtīt saiti.”

Uzņēmums norāda, ka jaunās funkcijas mērķis ir “palīdzēt lietotājiem ietaupīt laiku un pūles.” Edge pārlūkprogrammas vēstures sadaļā tiks paslēpta sadaļa “Koplietotās saites”, kurā lietotāji ar meklēšanas funkciju varēs atrast sev nepieciešamo saiti.

Koplietojamas saites joprojām tiek testētas, bet Microsoft apgalvo, ka lietotāji tagad to var izmēģināt kā beta paplašinājumu.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti