Microsoft Flight Simulator 2024 kļūs pieejams jau šogad

Microsoft Flight Simulator 2024 varēs baudīt Xbox Series X|S, PC un Xbox Game Pass un Cloud jau 2024. gada 19. novembrī. 

Xbox Games Showcase 2024 laikā, Microsoft dalījās ar pavisam jaunu populārās simulāciju franšīzes spēles treileri. Tajā tika atrādītas elpu aizraujošas vispasaules lokācijas, kā arī dažādie gaisa transportu modeļi.

Microsoft šo Flight Simulator raksturo kā “visambiciozāko patērētāju lidojumu simulatoru”, kas ir ticis “veidots, lai izmantotu jaunākās simulāciju, mākoņa, mašīnmācības, grafiku un spēlēšanas tehnoloģijas.”

Microsoft Flight Simulator 2024 ir vairāk kā lidmašīnas vadīšana; tā ļaus spēlētājiem piepildīt savu aviācijas karjeras sapni,” skaidro izstrādātājs Asobo.

Treilerī varam apskatīt dažādus transportus, ieskaitot komerciālās lidmašīnas, gaisa ātro palīdzību un helikopterus, kā arī dirižabļus. Asobo ir apstiprinājuši, ka strādā pie lēruma jaunu gaisa transportu, ko pievienot spēlei. To skaitā ir lauksaimniecības aviācija un ugunsgrēku dzēšanas lidaparāti. 

Prezentācijas laikā tika paziņots arī par Life is Strange: Double Exposure, kas ir nākamā Life is Strange sērijas daļa. Tā būs pieejama Xbox Series X|S, PlayStation 5, Nintendo Switch un datoros jau 29. oktobrī. Double Exposure atgriezīsies pirmās spēles varone Maksa Kaufielda, kura tiks ierauta vēl vienā slepkavības mistērijā.

Microsoft arī oficiāli atklāja jaunos Xbox Series X un Xbox Series S modeļus, kas jau gada sākumā tika nopludināti. 

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt