Microsoft sāk Windows 10 rudens atjauninājuma testēšanu

Microsoft pakāpeniski sāk Windows 10 19H2 versijas testēšanu, nododot to dažiem lietotājiem, kas ir laidiena priekšskatījuma gredzena (Release Preview Ring) dalībnieki. Windows 10 19H2 testēšanas process nav bijis garlaicīgs, jo Microsoft testēja jaunu līdzekļu izlaišanas sistēmu, kas samulsināja daudzus lietotājus.

Vēl kāda Windows 10 19H2 īpatnība ir tā, ka Microsoft to piedāvā kā standarta funkcionalitātes atjauninājumu, izmantojot to pašu piegādes tehnoloģiju, kas tiek lietota ikmēneša atjauninājumiem. Tas ļauj noprast, ka šoruden gaidāmais Windows atjauninājums varētu nebūt pārāk apjomīgs

Windows 10 19H2 laidiena priekšskatījuma versiju jeb Windows 10 1909 atjauninājuma būvējumu 18363.327.saņems aptuveni 10% no Release Preview ring dalībniekiem.

Piegādājot testa versiju Insider programmas dalībniekiem, radušies nelieli sarežģījumi: ja lietotājs ir 19H2 Slow Ring dalībnieks, pārslēgšanās uz Release Preview Ring liedz piekļuvi turpmākiem 19H2 atjauninājumiem. “Tiem, kas domā nomainīt gredzenus, nevajadzētu to darīt. Mēs sazināsimies ar Insider programmas dalībniekiem, kad pārslēgšanos varēs veikt“, norāda Microsoft.

Sagaidāms, ka Windows 10 1909 versijas atjauninājumu tiks izlaists septembra beigās vai oktobra sākumā, tāpēc līdz stabilas versijas izlaišanai vēl jāpagaida.

Avots: thurrott.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt