Videospēles

Netflix papildina savu spēļu sarakstu ar vēl trīs mobilajām spēlēm

Netflix ir paziņojis par vēl trīs mobilajām spēlēm, kuras drīz varēs spēlēt iOS vai Android operētājsistēmā, izmantojot straumēšanas pakalpojuma abonementu, ieskaitot pirmo šaušanas spēli, kas nonākusi šajā sarakstā.

Viena no sarakstā nonākušajām spēlēm ir This Is A True Story ir izglītojoša lomu spēle, kas izveidota, lai “dalītos ar patiesu stāstu par Subsahāras Āfrikas sieviešu ikdienas cīņu, lai iegūtu ūdeni savai ģimenei”, norāda Netflix. Spēli veidojis izstrādātājs Frosty Pop sadarbībā ar Charity: Water. Otra spēle ir Shatter Remastered, kas ir atjaunināta spēles versija, kas pirmo reizi tika izlaista 2009. gadā PlayStation3. Un Into The Dead 2: Unleashed ir šaušanas spēle, kurā jāizdzīvo zombiju pilnā pasaulē.

This Is A True Story un Shatter Remastered, būs pieejamas jau šonedēļ, savukārt Netflix saka, ka Into The Dead 2: Unleashed būs pieejama “drīz”.

Kopš jaunās spēļu sadaļas palaišanas novembrī uzņēmums ir lēnām papildinājis savu mobilo spēļu sarakstu, papildinot to ar automašīnu sacīkšu spēli Asphalt Xtreme un populāro League of Legends.

Mobilās spēles ir tikai daļa no Netflix pieaugošās intereses par spēlēm – uzņēmums ir iegādājies Next Games un Oxenfree izstrādātāju Night School.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti