Izklaide

Nintendo mikroshēmu trūkuma dēļ saražos par 20% mazāk Switch spēļu konsoles

Globālais mikroshēmu trūkums ir ietekmējis teju visas tehnoloģiju jomas, un šķiet, ka šī problēma nepazudīs tik drīz. Nintendo ir tikai viens zīmols, kas joprojām cieš vispasaules mikroshēmu deficīta dēļ. Nikkei Asia ziņojumā rakstīts, ka Nintendo samazina Switch konsoļu skaitu, ko tas ražo, vēl vairāk un par 20 procentiem atpaliek no sākotnējām prognozēm.

Lai gan Nintendo apgalvo, ka mikroshēmu trūkums nav licis Switch OLED nesaņemt 4K video atbalstu, ierobežojumi varētu ietekmēt mērķus, ko uzņēmums vēlējies sasniegt. Nikkei Asia ziņo, ka tā vietā, lai ražotu 30 miljonus konsoles, ko uzņēmums sākotnēji plānoja, Nintendo līdz marta beigām izlaidīs tikai 24 miljonus vienību.

Kā norāda Nikkei Asia, šogad septembrī, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo periodu, Switch pārdošanas apjoms samazinājās par 37%. Pieprasījums pēc Switch strauji pieauga COVID-19 pandēmijas laikā, jo cilvēki meklēja veidus, kā pavadīt laiku, uzturoties mājās. Switch no 2019. gada līdz 2021. gada sākumam ieguva pārdotākās konsoles titulu ASV, ko pārvarēja tikai PS5, kas pārdeva mazāk vienību nekā Switch, bet guva vairāk ieņēmumus.

Nintendo tikai oktobrī izlaida modeli Switch OLED — nedaudz modernizētu Switch versiju, kas nāk komplektā ar labāku ekrānu un lielāku krātuvi. Jaunāks modelis parasti nozīmē lielāku pieprasījumu, ko Nintendo droši vien būtu vajadzējis apsvērt pirms Switch OLED palaišanas mikroshēmu deficīta laikā.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti