Nintendo Game Boy restaurācija

Ieraugot deviņdesmito gadu Nintendo spēles noteikti ikvienam, kas tās izmantojis, rastos nostalģija. Lielākoties visas no tām, kas ir saglabājušās vairs nav izcilā stāvoklī, taču ir cilvēki, kas tās labprāt restaurē. Kādā YouTube kanālā ar nosaukumu Und Tinkering regulāri tiek publicēti šādi restaurācijas projekti.

Kādā no nesen publicētajiem YouTube Und Tinkering kanāla video tiek īstenots kāds restaurācijas projekts Nintendo spēļu lasītājam Game Boy. Video nav mūzikas un neviens nerunā. Tajā redzams, kā Game Boy tiek izjaukta pa detaļām, iztīrīta, kā arī dzirdams, kā tiek izskrūvētas skrūves, ieliktas jaunas baterijas un spēle.

Video aprakstā sniegts detalizēts restaurācijas darba skaidrojums, sīki izklāstot, kā tiek iztīrītas dažādas detaļas, korpuss, atveidotas trūkstošās detaļas un atjaunots ekrāns. Aprakstā tiek arī norādīts, kādi darbarīki nepieciešami un kur tos var iegādāties.

Šāda restaurācija ilgst apmēram 15 līdz 20 stundas. Video autors piemetina, ka neskatoties uz video un pamācībām, šāda restaurācija ir visai sarežģīta un lielākoties ikviens, kas to mēģinātu atkārtot, visticamāk sabojātu spēļu lasītāju. Tiek uzsvērts, ka video nav paredzēts kā pamācība, bet gan izklaidei un iedvesmas radīšanai.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt