Jaunumi Programmatūra

No 1. janvāra Whatsapp vairs nedarbosies vecākos viedtālruņos

Daļa lietotāju ar vecākiem iPhone vai Android viedālruņiem no 2021. gada 1. janvāra vairs nevarēs piekļūt visai WhatsApp lietotnei vai arī daļai no lietotnes funkcijām.

Ziņapmaiņas programmas veidotāji ir apstiprinājuši, ka atbalsts vecākām ierīcēm tiks apturēts jaunajā gadā, un dažiem tas var nozīmēt, ka lietotne pārstāj darboties pavisam. Šīs jaunās ziņas ietekmēs tos viedtālruņu lietotājus, kas vēljoprojām izmanto iOS 9 un vecākas versijas vai Android 4.0.3 vai vecākas versijas.

Tas nozīmē, ka tie, kas vēl joprojām izmanto iPhone 4 vai vecāku Apple viedtālruni, turpmāk vairs nevarēs atjaunināt jaunākās WhatsApp versijas. Tiks ietekmēti arī daži vecāki Android viedtālruņi, kā piemēram, 2011. gadā izlaistais Samsung Galaxy S2.

Lai jaunās izmaiņas neietekmētu WhatsApp lietotnes darbību, lietotājiem ieteicams jaunināt savu viedtālruņa operētājsistēmu uz augstāku par iOS 9 vai Android 4.03.

iPhone viedtālruņos to iespējams izdarīt, atverot sadaļu Iestatījumi > Vispārīgi > Programmatūras atjauninājumi, lai uzzinātu, kāda versija ir viedtālrunim. Android viedtālruņos, to varēs atrast sadaļā Iestatījumi un vairumā viedtālruņu tas atradīsies zem sadaļas Par tālruni.

Ja izmantojat jaunāku versiju par minētajām, tad jauanjā gadā nekādas izmaiņas neievērosiet.

Avots: Techradar

Atbildēt

Līdzīgi raksti