Uz brīdi apstājušies lielākie sociālie mediji – Facebook, WhatsApp, Messenger un Instagram

Lietotājiem visā pasaulē šobrīd neizdodas izveidot savienojumu ar tādiem sociālo mediju tīkliem kā Instagram, WhatsApp, Facebook un Messenger. No problēmas izvairīties nav iespējams, tāpēc vienīgais risinājums ir gaidīt, kamēr tā tiks atrisināta.

Daži lietotāji arī ziņojuši par problēmām ar uzņēmuma virtuālās realitātes spēļu pakalpojumu Oculus.

Pagaidām vēl nav zināms iemesls, kādēļ traucējumi radušies. Facebook komunikāciju administrators Endijs Stouns bija pirmais, kas dalījās ar jaunumiem vietnē Twitter, sakot, ka uzņēmums ir informēts par problēmām un pašlaik strādā pie labojumiem. Drīz pēc tam uzņēmuma oficiālais konts atzina, ka lietotājiem ir problēmas piekļūt uzņēmuma lietotnēm un produktiem.

Arī WhatsApp savā Twitter kontā dalījās ar līdzīgu paziņojumu.

Šī gada martā un aprīlī arī tehnoloģiju giganta lietotnes piedzīvoja ievērojamus traucējumus, kas ilga vairāk kā pusstundu. Iespējams, ka šoreiz sistēmu piemeklējušas līdzīgas problēmas, jo atkal tiek ietekmētas tās pašas lietotnes. Pagaidām netiek ziņots, kas radījis problēmu, bet izskatās, ka tā ir visai nopietna, jo lietotājiem visā pasaulē šīs lietotnes nav pieejamas jau vairāk kā stundu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt