Ierīces

Nokia šogad varētu izlaist jaunus X un G sērijas viedtālruņus

Internetā jau kādu laiku klīst informācija, ka šī gada otrajā pusē Nokia gatavojas laist klajā jaunus savas X un G sērijas viedtālruņus. Uzņēmums varētu laist klajā arī Nokia XR21 5G, X21 5G, kā arī X11 5G viedtālruni ap to pašu laiku. Pats ražotājs pagaidām vēl nav komentējis noplūdušo informāciju vai veicis kādu paziņojumu.

Saskaņā ar Nokiapoweruser ziņojumu Nokia gatavojas laist klajā vairākus savas X un G sērijas viedtālruņus. Paredzams, ka šie viedtālruņi tiks izlaisti 2022. gada otrajā pusē. Ziņojumā arī norādīts, ka, pamatojoties uz iepriekš dzirdētajām baumām, aptuveni tajā pašā laikā tiks palaisti Nokia XR21 5G, X21 5G un X11 5G.

Paredzēts, ka šos jaunos viedtālruņus darbinās Snapdragon 480 5G Soc. Topošo X un G sērijas viedtālruņu nosaukumi joprojām nav zināmi, taču tiek apgalvots, ka tie varētu iegūt displeju ar 120Hz atsvaidzināšanas intensitāti. Ziņojumā arī teikts, ka trīs X sērijas viedtālruņu nosaukumi var būt atšķirīgi.

Salīdzinoši nesen, 26. aprīlī, Nokia savā G sērijas klāstā Indijā laida klajā jaunu viedtālruni. G21 viedtālruņa cena sākas no aptuveni 156 Eur par 4GB RAM 64 GB atmiņas variantu un aptuveni 180 Eur par 6GB RAM 128GB atmiņas variantu. Viedtālrunis pieejams divās krāsās – Dusk un Nordic Blue, rakstīts ražotāja mājas lapā. Viedtālrunis nāca klajā ar Android 11 un 6,5 collu skārienekrānu ar HD izšķirtspēju un 90Hz atsvaidzināšanas intensitāti. Tam ir trīs aizmugurējās kameras ar 50 MP primāro sensoru, 2 MP makro sensoru un 2 MP dziļuma sensoru. Viedtālrunis aprīkots ar 8 MP kameru pašportretu uzņemšanai

Avots: Gadgets360

Atbildēt

Līdzīgi raksti