Ierīces

Noplūdušā Xbox kontroliera iepakojums apstiprina, ka būs arī Xbox Series S konsoles versija

Kādu laiku tiek baumots, ka Microsoft gatavo divas jaunas konsoles nākamās paaudzes Xbox, bet līdz šim, uzņēmums ir paziņojis tikai par Xbox Series X.

Šī īpašā konsole iepriekš tika dēvēta par Anaconda, taču līdztekus tai tika parādītas arī atsauces uz vārdu Lockhart, tā kā tas bija lētāks, mazākas jaudas konsoles variants. Pavisam nesen tika spekulēts, ka tas galu galā tiks saukts par Xbox Series S, un, kā ziņots, Microsoft plāno paziņot par konsoli šomēnes.

Tagad Xbox Series S nosaukums šķietami tika apstiprināts, pateicoties noplūdušajiem attēliem no nākamās paaudzes Xbox bezvadu kontroliera mazumtirdzniecības iepakojuma. Pats kontrolieris pagājušajā mēnesī bija pamanīts vēl nepieteiktā baltā variantā , bet Twitter lietotājs @TinyRakan dalījās ar iesaiņojuma attēliem, kuros papildus Xbox One, Windows 10, Android, iOS  tiek minēti arī Xbox Series X un S nosaukumi.

Uz iepakojuma arī norādīts, ka kontroliera baltais variants sauksies Robot White, un tam ir baltas aizmugurējās pogas. Pašreizējā Xbox bezvadu kontroliera versijā šīm pogām joprojām tiek izmantota melna krāsa.

Pēc Twitter komentāriem baumo, ka informācija par Xbox Series S, iespējams, paziņos trīs nedēļu laikā, kas ir saskaņā ar iepriekšējiem ziņojumiem. Jādomā, ka paziņojums notiks Inside Xbox prezentācijas laikā šomēnes, par kuru vēl nav paziņots.

 

Avots: Neowin

Atbildēt

Līdzīgi raksti