Ierīces

OnePlus 10 Pro iegūst uzlabotu RAW režīmu un plašāku kameras redzes lauku

OnePlus dalās ar vēl dažām detaļām par gaidāmo OnePlus 10 Pro viedtālruni. Šoreiz publicēta informācija kameras specifikācijām – uzlabotu RAW režīmu un plašāku ultraplatās kameras leņķi.

Jaunais OnePlus 10 piedāvās trīskāršu aizmugurējo kameru bloku — iespējams, tādu pašu 48 megapikseļu galveno, 50 megapikseļu ultraplato un 8 megapikseļu telephoto kameru kā pagājušajā gadā. Viedtālruņiem būs arī 32 megapikseļu priekšējā kamera, kas, salīdzinoši ar iepriekšējiem modeļiem, kuriem bija 16 MP, saņēmusi ievērojamu uzlabojumu.

Jaunums būs fotografēšanas režīms, ko sauc par RAW Plus, kas izskatās, ka būs visai līdzīgs Apple ProRAW formātam. OnePlus 9 un 9 Pro piedāvāja tradicionālo RAW režīmu, tāpēc šis būs patīkams uzlabojums tiem, kuri vēlas strādāt ar datiem bagātiem neapstrādātiem failiem.

Vēl gaidāmie viedtālruņi tiks aprīkoti ar jaunu ultraplatu kameras sensoru, kuram būs iespaidīgs 150 grādu redzes lauks. Ja tomēr vēlēsieties nedaudz šaurāku redzes lauku, viedtālrunis piedāvās arī 110 grādu režīmu, kas tuvāks 9 un 9 Pro piedāvātajam.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti