Oneplus 10 Pro izturības testā salūzt uz pusēm

Jaunais OnePlus 10 Pro nu jau ir pieejams Ķīnā, un, lai gan tam ir vairākas detaļas, kas atrodamas augstas klases viedtālruņos, tostarp Snapdragon 8 Gen 1 procesors un 5000 mAh akumulators, izrādās, ka šīs svarīgās tehnoloģijas nav iebūvētas izturīgā struktūrā. Populārā JerryRigEverything YouTube kanāla radītājs Zaks Nelsons (Zack Nelson) izmēģināja OnePlus 10 Pro savā ierastajā ilgmūžības testā.

Kad uz OnePlus 10 Pro tika uzspiests pirmo reizi, tā aizmugurējais stikls sāka plīst. Visvairāk plaisas parādījās zem aizmugurējā kameras bloka. Kad video veidotājs izlemj pārbaudīt, kas notiks, ja ierīci locīs pretējā virzienā, viedtālrunis tieši zem kameras bloka pārlūzt uz pusēm.

Video veidotājs min, ka parasti viedtālruņus salauzt uz pusēm ar rokām ir visai grūti. Lai noskaidrotu iemeslus, kādēļ šī ierīce ir tik neizturīga, viņš izlēma noplēst tās aizmugurējo stiklu un paskatīties, kas slēpjas zem korpusa. Kad viedtālruņa aizmugure ir noņemta, var ļoti labi redzēt, ka tas pārlūzis tieši virs akumulatora. Arī skaļuma sānu pogas izvietojums palīdzējis padarīt šo līniju par vājo punktu visa viedtālruņa struktūrā.

Lai gan visticamāk, ka viedtālruņu lietotāji nepārbaudīs ierīces izturību, to mēģinot salocīt ar rokām, jāņem vērā, ka tas ir mazāk izturīgs par saviem konkurentiem. Visai iespējams, ka viedtālruni ar šādu struktūru būtu iespējams sabojāt, ja aizmirsīsiet, ka tas ir bikšu aizmugurējā kabatā un atspiedīsieties pret kādu malu vai uzsēdīsieties tam virsū. Pagaidām viedtālrunis ir pieejams tikai Ķīnā, tādēļ nav skaidrs, vai tiks veikti kādi uzlabojumi pirms tas sasniegs citus tirgus.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt