OnePlus izlaidis OxygenOS 12 atjauninājumu, bet tas saņēmis plašu kritiku

OnePlus fitnesa ierīce

OnePlus pagājušās nedēļas nogalē izlaida Android 12 bāzes OxygenOS 12 atjauninājumu OnePlus 9 un 9 Pro viedtālruņiem. Neskatoties uz jauno versiju, kam vajadzētu uzlabot jau esošo, lietotāji sūdzējušies par dažādām kļūdām un problēmām. Reaģējot uz šīm atsauksmēm, uzņēmums izlēmis atsaukt atjauninājumu un nu viedtālruņu īpašniekiem būs nedaudz jāuzgaida jauna versija.

“Mēs apzināmies problēmas, ko izraisīja OxygenOS 12 atjauninājums, un mūsu programmatūras komanda tās labo,” OnePlus sacīja paziņojumā Android Police. “Mēs apturēsim šo programmatūras atjauninājumu un izlaidīsim jaunu versiju, cik drīz vien iespējams.”

Jaunais atjauninājums ticis kritizēts visai plaši. Android Police to nosauca par “vienkārši briesmīgu”, uzsverot nepieciešamību pārslēgt iestatījumus, lai 120 Hz displejs atkal darbotos. 9to5Google piekrita minot, ka dažādu sīkumu  dēļ  ir ļoti grūti ieteikt šo atjauninājumu instalēt OnePlus viedtālrunī. XDA Developers tiem, kas jau uzinstalējuši atjauninājumu, lai labotu situāciju, ieteica atiestatīt savu OnePlus 9 vai 9 Pro uz rūpniecības iestatījumiem.

Izrādās, ka tas nav tikai OnePlus, kas ir izlaidis nekorekti strādājošu Android 12 versijas operētājsistēmu. Samsung Android 12 bāzētais One UI 4 pagājušajā nedēļā sāka parādīties Galaxy Z Flip 3 un Z Fold 3 viedtālruņos, taču tiek ziņots, ka arī tam ir savas problēmas. Arī paša Google uzņēmuma Pixel viedtālruņi nav izstrādāti perfekti – daži lietotāji ir ziņojuši par savienojamības problēmām, ko, iespējams, izraisījusi Android 12 operētājsistēma.

Nav skaidrs, kad tiks veikti labojumi un OxygenOS 12 būs pieejama atkal.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt