OnePlus, iespējams, nejauši atklājis, ka tiks izlaists Nord 2

Paredzēts, ka OnePlus izlaidīs sava visai veiksmīgā un populārā viedtālruņa Nord otro versiju. Līdz šim ticis diskutēts, ka šī viedtālruņa izlaišana varētu būt pavisam drīz. Android Police ievēroja, ka oficiālajā OnePlus vietnē pieminēts Nord 2, kas nozīmē, ka tas patiešām tiks izlaists un, iespējams, pavisam drīz.

OnePlus nesen paziņoja par partnerību ar Google Stadia. Kā norāda Android Police, sadaļā par bieži uzdotajiem jautājumiem, kā šim piedāvājumam piemērota ierīce kopā ar citām flagmaņiem no 2020. gada līdz 2021. gadam, tika minēts OnePlus Nord 2.

Šī piezīme oficiālajā OnePlus mājas lapā jau ir dzēsta. Tās bija pirmās ražotāja ziņas, kur tika pieminēts Nord 2 viedtālrunis. Ņemot vērā, ka OnePlus oficiālajā mājas lapā viedtālruņiem šobrīd ir atlaides, varam minēt, ka jauni viedtālruņi tiks atklāti pavisam drīz. Šī varētu būt speciāla informācijas noplūde, jo viedtālruņu ražotājs arī pirms citu viedtālruņu izlaišanas ir šādi nopludinājis informāciju par sagaidāmo.

OnePlus Nord 2 varētu būt alternatīva augstākās kvalitātes OnePlus 9 ierīcēm, kas, iespējams, piedāvā citu mikroshēmu komplektu un nedaudz zemākas specifikācijas, vienlaikus saglabājot pamatu, piemēram, vieglu programmatūru, ātru uzlādi un augstas atsvaidzināšanas intensitātes displeju.

Avots: Tech Radar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt