Atklāts jaunā OnePlus 8T dizains

Jau kādu laiku internetā klīst dažādas baumas par OnePlus 8T jauno viedtālruni, kas tiks atklāts 14. oktobrī. Uzņēmuma izpilddirektos Pīts Lau ir publicējis OnePlus forumos krāsainu attēlu ar to, kā jaunais viedtālrunis izskatīsies.

OnePlus izpilddirektors Pīts Lau min, ka spīdīgais zaļais viedtālruņa korpuss ir četru mēnešu eksperimentu rezultāts. Šī versija izmanto difūzo atspulgu, gaismas refrakcijas formu, kas izkliedē gaismu ekspansīvā leņķu un virzienu masīvā, lai radītu tīru, spīdīgu virsmu, kas efektīvi mazina pirkstu nospiedumu uzkrāšanos.

Viedtālruņa korpusa izstrādes procesā pirms gala rezultāta tika izmēģinātas un testētas simtiem pārklājumu kārtas, lai papildinātu spīdumu un izceltu unikālo nokrāsu starp zaļo un zilo. Gala rezultātā izmantotas septiņas kārtas. Uzņēmums min, ka nekad to nebūtu panācis, ja būtu sekojis parastajam krāsu pārklājumu kārtu ražošanas proesam. Un centieni ir atmaksājušies! Pīts Lau piemtina, ka jaunajam viedtālrunim būs viena no izcilākajām krāsu pārklājumu kārtām industrijā, kas paausgtinās OnePlus dizaina standartus.

Pašam OnePlus 8 T viedtālrunim ir vienkāršs dizains. Tā priekšējā kamera ir vien mazs punkts uz ekrāna, bet aizmugurē izvietotas 4 kameras. Jaunajam viedtālrunim būs Snapdragon 865 procesors un 120Hz ekrāns. Atšķirībā no pagājušā gada, 8T nebūs Pro modeļa. Tomēr, šķiet, ka 7T bija labāks vietālrunis kā 7 Pro, tādēļ, cerams, ka jaunais OnePlus 8T būs līdzvērtīgs 8 Pro modelim.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt