OnePlus laiž klajā 2 jaunus viedtālruņus un viedo pulksteni

OnePlus pēdējos gados ir kļuvis par visai populāru zīmolu. Tiesa, šim ražotājam nav pasaulē pirktākie viedtālruņi, bet par tiem pavisam noteikti tiek plaši diskutēts. Šodien, 23. martā, uzņēmums laidis klajā 2 jaunus viedtālruņus – OnePlus 9 un OnePlus 9 ProPapildus viedtālruņiem, ražotājs pievienojies arī viedo pulksteņu tirgum un laidis klajā savu pirmo viedo pulksteni – OnePlus Watch.

Atklāšanas pasākums iesākās ar vairāku minūšu atsauksmēm no OnePlus lietotājiem. Pēc tam Pete Lau, OnePlus izpilddirektors, iepazīstina ar jaunajiem viedtālruņiem, radot iespaidu, ka šoreiz lielākā uzmanība tiek vērsta viedtālruņu jaunajām kamerām, kuras radītas sadarbībā ar Zviedru fotokameru ražotāju Hasselblad.

Ko sagaidīt no jaunajiem viedtālruņiem? Kas ir to “vēderā”?

Hasselblad kameras

Sākot pasākumu, uzņēmums vispirms izvēlējies pastāstīt par jauno sadarbību ar Hasselblad un to, ko tā īsti nozīmē. OnePlus apgalvo, ka jaunā sadarbība jaunajos viedtālruņos nodrošinās augstas kvalitātes attēlus ar krāsām, kas noregulētas tā, lai izskatītos pavisam dabiski. Turklāt, tiek piemetināts, ka ultraplatais 9Pro unsensors ir viens no lielākajiem, kas jebkad bijis pieejams viedtālruņos. Tiesa gan, ka ultraplatajiem sensoriem tiek izmantoti 50MP Sony IMX766 un 48MP Sony IMX789 sensori. Abu jauno viedtālruņu priekšā izvietota vienāda kamera ar Sony IMX471 sensoru, kas nodrošinās attēlus ar kvalitāti līdz 16 MP.

Programmatūras pusē OnePlus ir pievienojis Hasselblad Pro režīmu, kas nodrošina papildu kontroli pār fotografēšanas iestatījumiem un ietver fokusa maksimizēšanas funkciju.

OnePlus 9

OnePlus 9 ir ieguvis Snapdragon 888 procesoru un ekrānu ar 2400 x 1080 pikseļu izšķirtspēju un 120 Hz atsvaidzes intensitāti. Kā jau ierasts, ražotājs piedāvā 2 viedtālruņa versijas – 8GB RAM un 128 GB atmiņu vai 12GB RAM un 256 GB atmiņu. Jaunais viedtālrunis nav izņēmums un, tāpat kā vairums jaunu viedtālruņu, arī saņēmis visai lielu ekrānu – 6.55 collas (vai ražotāji vairs nepiedāvās viedtālruņus, kurus būtu ērti turēt plaukstā?).

Viedtālruņa aizmugurē izvietotas 3 kameras, kuras nodrošinās līdz 50 MP izšķirtspēju (Sony IMX766 sensori), no kurām monohromajai kamerai ir vien 2 MP. Ražotājs, sola, ka viedtālrunis spēs uzņemt arī video 8 K kvalitātē ar 30 kadriem sekundē.

Komplektācijā iekļauta 65W ātrā uzlādes stacija, C tipa kabelis, aizsargvāciņš un aizsargstikliņš, kas pasargās viedtālruni. Viedtālrunis ir pieejams 3 krāsās – artikas debesu zilā, melnā un ziemas dūmakas pelēki-violetā tonī. Viedtālruņa cena Eiropā sākās no 699 Eur.

OnePlus 9 Pro

Tāpat kā otrs 9 sērijas viedtālrunis, arī Pro versija ir ieguvusi Snapdragon 888 procesoru. Ekrānam gan ir nedaudz lielāka izšķirtspēja – 3216 x 1440 pikseļi -, bet tā pati 20 Hz atsvaidzes intensitāte. Arī šis viedtālrunis būs pieejams 2 versijās – ar 8GB RAM un 128 GB atmiņu vai ar 12GB RAM un 256 GB atmiņu -, kas ļaus lietotājiem izvēlēties starp nedaudz lētāku vai jaudīgāku variantu. Pro versijas viedtālrunis izmērā ir nedaudz lielāks – veselas 6.7 collas!

OnePlus 9 Pro saņēmis Sony IMX789 sensorus, kas nodrošinās līdz 48 MP kvalitāti – par 2 MP mazāk kā OnePlus 9 modeļa kamera, taču jāuzsver, ka ne vienmēr vairāk MP nozīmē labāku attēlu kvalitāti. Šis modelis saņēmis par vienu kameru vairāk jeb 8MP telephoto kameru.

Komplektācijā iekļauta 65W ātrā uzlādes stacija, C tipa kabelis, aizsargvāciņš un aizsargstikliņš, kas pasargās viedtālruni. Pieejams 3 krāsās – priežu zaļā, kosmosa melnā un rīta dūmakas pelēkā. Sākuma cena no 899 Eur.

OnePlus Watch

Šajā atklāšanas pasākumā OnePlus laidis klajā arī jaunu ierīci – viedo pulksteni OnePlus Watch (jā, patiesi tas nosaukts par OnePlus pulksteni). Pulkstenis izskatās visai elegants un pieejams klasiski melnā krāsā vai arī zelta tonī, kas gan ir speciālais izlaidums un pieejams ierobežotā daudzumā.

Viedpulksteņa baterija ar ikdienas lietošanu vidēji būs jālādē reizi divās nedēļas, taču, ja izvēlēsities iet garā pārgājienā bez apstājas ar ieslēgtu GPS, uzlādi būs nepieciešams veikt jau pēc 25 stundām. Viedajam pulkstenim ir IP68 ūdens izturība, kas nozīmē, ka tas teorētiski var atrasties 1.5 m dziļā ūdenī līdz 30 minūtēm, tādēļ skriešanai vai velo braukšanai lietū nevajadzētu būt problēmai. Tāpat kā vairumam viedo pulksteņu, arī šajā atradīsiet visas standarta fitnesa funkcijas.

Komplektācijā ir iekļauta uzlādes stacija. Viedā pulksteņa cena – sākot no 150 Eur.

OnePlus jauno ierīču atklāšanas pasākumu iespējams apskatīt šeit:

Avots: oneplus.com, OnePlus YouTube kanāls

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt