Jau oktobrī OnePlus atklās 8T jauno viedtālruni

Pavisam nesen OnePlus paziņoja, ka savu jauno viedtālruni OnePlus 8T atklās 14. oktobra pasākumā. Uzņēmums sola, ka jaunais viedtālrunis ietvers virkni jaunu un uzlabotu tehnoloģiju, kas pacels OnePlus lietošanas pieredzi jaunos augstumos. Jaunā viedtālruņa atklāšanas pasākumu būs iespējams skatīties tiešsaistē.

Pēdējos gados OnePlus ir izmantojis savu sērijas viedtālruni, kā pussoli starp iepriekšējo un jauno sērijas numuru viedtālruņiem. Tiem parasti ir tikai nelieli uzlabojumi kā pamata sērijas viedtālruņiem. Piemēram, pagājušajā gadā OnePlus 7T  viedtālruņa aizmugurē tika pievienota trešā kamera. Pēc apkārt klīstošajām baumām, šķiet, ka OnePlus 8T priekšpuse būs tāda pati, kā OnePlus 8 viedtālrunim, taču aizmugurē būs nu jau četri nevis trīs kameras sensori, pateicoties 2-megapikseļu portreta sensoram.

PriceBaba ziņo, ka jaunajam viedtālrunim būs 120Hz, salīdzinot ar 90Hz, kas ir OnePlus 8 modelim. Jaunā viedtālruņa akumulators būs tikai ar pavisam nedaudz lielāku ietilpību – 4500mAh salīdzinājumā ar 4300mAh, kas ir OnePlus 8 modelim, kā arī tam varētu būt ātrāks uzlādes laiks.

Šis gads uzņēmumam OnePlus ir bijis visai aizņemts. Šogad laists klajā OnePlus 8 un 8 Pro, kā arī jauns vidējās cenu klases viedtālrunis – OnePlus Nord. Klīst baumas, ka oktobrī OnePlus varētu atklāt vēl vienu OnePlus Nord modeli.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt