OnePlus Watch saņem atjaununājumu ar Spotify atbalstu

OnePlus Watch saņem atjauninājumu, kas piedāvā jaunus programmatūras dizainus, Spotify mūzikas režīmu, vairākus  kļūdu labojumus, uzlabojumus un jaunas funkcijas. Atjauninājums nodrošina arī miega režīma un vibrācijas intensitātes optimizāciju. Oneplus Watch ir pirmais OnePlus viedais pulkstenis. Tas tika izlaists martā un ir pieejams trīs krāsās.

Ekrānuzņēmumā, ko koplieto lietotājs OnePlus kopienas forumā redzams, ka OnePlus Watch iegūs vairākus kļūdu labojumus, uzlabojumus un jaunas funkcijas. Viena no lielākajām jaunajām funkcijām ar atjauninājumu ir Spotify mūzikas režīma pievienošana. Tas ļauj lietotājiem sinhronizēt savu Spotify atskaņošanas sarakstu ar viedpulksteni. Atjauninājums piedāvā arī četras jaunus programmatūras dizainus, kā arī atbalstu dažādiem viedtālruņa brīdinājumiem.

Oneplus Watch atjauninājums pievieno arī reāllaika displeja navigācijas atbalstu. Lietotāji varēs apskatīt navigāciju, paceļot roku. Turklāt atjauninājums optimizē miega algoritmu, padarot miega uztveršanas līdzekli vēl gudrāku. Lietotāji var arī pielāgot vibrācijas intensitāti pulksteņa iestatījumos.

Atjauninājuma programmaparatūras versija ir W301GB_B_65_0654 un tā ir 50 MB liela. Paredzams, ka atjaunināšana tiks veikta automātiski. Tomēr, lai manuāli pārbaudītu, vai nav pieejams atjauninājums, lietotāji savā viedtālrunī var atvērt programmu OnePlus Health un pēc tam Manage > Device settings > Device update.

Avots: Gadgets360

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt