Spotify testē ar balsi vadāmu ierīci autovadītājiem

Spotify gatavojas publiski izmēģināt savu pirmo radīto aparatūru – ar balsi vadāmu sistēmu, kas paredzēta, lai autovadītāji varētu klausīties Spotify pie stūres. Ierīces izmēģināšanas ietvaros daži Premium lietotāji ierīci saņems bezmaksas.

Ierīce nosaukta par Car Thing, to var pieslēgt pie automašīnas 12 voltu kontaktligzdas. To var aktivizēt sakot Hey, Spotify, kam seko jautājums par to, ko vēlaties klausīties. Ierīce tiek sasaistīta ar lietotāja kontu, tāpēc iespējams piekļūt visiem mūzikas atskaņošanas sarakstiem.

Auto Thing ierīcei ir neliels apaļš ekrāns, kas rāda, kas tiek atskaņots, un navigācijas pogas, ar kurām arī manuāli varēsiet pārslēgt dziesmas vai meklēt atskaņošanas sarakstus.

Spotify bloga ierakstā raksta, ka Car Thing paredzēts, lai palīdzētu uzzināt vairāk par to cik un kā lietotāji klausās mūziku un Podcast epizodes. Podcast ir audio fails, kas lielākoties ir ierunāts, līdzīgi kā radio raidījumi, un kuru ir iespējams abonēt un klausīties. Spotify jau ir pieejami dažādi dati par tā lietotāju braukšanas ieradumiem, jo aplikācijā Waze ir iespēja ieslēgt savu Spotify mūzikas atskaņošanas sarakstu.

Spotify nav pirmais uzņēmums, kas veido šādu sistēmu. Septembrī Amazone jau ieviesa Echo Auto, kas ir visai līdzīgs Alexa balss vadības asistentam, taču specializēts autovadītājiem. Arī Google ir ieviesusi visai līdzīgu sistēmu – Driving Mode (braukšanas režīmu) jau esošajam Google balss vadības asistentam.

JD Power veiktā aptauja liecina, ka 76% autovadītāji ir ieinteresēti, lai viņiem mājās un automašīnā būtu viena zīmola balss asistents. Spotify šobrīd laidis klajā informāciju par balss vadības asistentu autovadītājiem, taču vairākos ārzemju ziņu portālos klīst baumas, ka šai ierīcei varētu sekot arī citas, kuras izmantot ne tikai automašīnā.

Car Thing plānots sākt izmēģināt tuvākajās nedēļās, taču, kad tas būs pieejams visiem patērētājiem, vēl nav skaidrs. Prognozēts, ka ierīce varētu maksāt aptuveni 100 ASV dolārus jeb 89 Eur.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt