Lego publicē sarakstu ar ierakstiem, kas atgriež bērnībā

lego

Lego ir izveidojis dziesmu sarakstu “White Noise”, kurā var dzirdēt dažādas lego klucīšu montēšanas skaņas. Ieraksti ir visai īpatnēji un sākumā var šķist dīvaini taču, ja nolem tos ilgāk paklausīties, tie aizved pie bērnības atmiņām.

Dziesmu sarakstā ir septiņi dažādi ieraksti – katrs no tiem ir aptuveni 30 minūtes garš. Sākumā šķita, ka visi ieraksti varētu būt visai līdzīgi, taču tos mainot, var ievērot, ka to veidotājs visai oriģināli piegājis šai idejai un dažādojis tos, lai klausītājam būtu interesantāk.

Skaņu ierakstiem doti arī dažādi nosaukumi, kas klausītājam liek savilkt paralēles ar dabā esošo. Piemēram, klausoties ierakstu Ūdenskritums (angļu valodā: Whaterfall), šķiet, ka stāvi netālu no ūdenskrituma. Tikai… ūdens vietā no tā krīt lego klucīši.

Papildus visai interesantajiem skaņu ierakstiem, Lego katram no tiem pievienojis arī vizuāli baudāmus video, kurus šoreiz gan ievēros tikai Spotify mobilas aplikācijas lietotāji.

Nav gluži skaidrs, kādēļ Lego izveidojis šo projektu, taču tajā var atrast piemērotas melodijas, kuras izmantot fonā strādājot. Paklausoties ierakstus nedaudz ilgāk, tie pat šķiet relaksējoši.

Dziesmu sarakstu šobrīd var atrast vairāk nekā 15 straumēšanas platformās, ieskaitot Spotify un Apple Music.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt