Apple Music katalogs sasniedzis 100 miljonus dziesmu

Apple paziņojis, ka Apple Music pakalpojuma abonentiem nu straumēšanai pieejami vairāk nekā 100 miljoni ierakstu. Uzņēmums piemetina, ka katalogam ik dienu tiek pievienoti ap 20 000 jaunu ierakstu. Šobrīd tas arī apsteidzis savu konkurentu Spotify, kura katalogā, kā ziņo pats uzņēmums, ir aptuveni 80 miljoni ierakstu.

Apple savu mūzikas straumēšanas pakalpojumu laida klajā 2015. gadā, kad tas tika atklāts WWDC pasākuma ietvaros. Kopš tā laika tas nonācis 167 pasaules valstīs un reģionos. 7 gadu laikā mūzikas katalogs ir ievērojami papildināts, kā arī saņēmis visai daudz jaunas funkcijas un uzlabojumus (tai skaitā Dolby Atmos atbalstu).

Par godu šim sasniegumam uzņēmums izveidojis bloga rakstu, kurā raksta: “21 gadu pēc iTunes izgudrošanas un oriģinālā iPod debijas no 1000 dziesmām ikviena kabatā, esam izauguši līdz vairāk nekā 100000x dziesmām, kas pieejamas Apple Music. Tā ir fenomenāla izaugsme pēc jebkuriem rādītājiem. Visa mūzikas vēsture, tagadne un nākotne ir rokas stiepiena vai balss komandas attālumā.”

Lai arī varētu šķist, ka Apple Music tiecas sasniegt tikai iOS klientus, tas pieejams arī Android un dažādu viedo skaļruņu īpašniekiem, kā arī no dažādām ierīcēm tam iespējams piekļūt arī tiešsaistē. Latvijā pakalpojumam pieejami trīs plāni – 3.99 Eur / mēnesī studentiem, 6.99 Eur / mēnesī vienai personai vai 10.99 Eur / mēnesī ģimenei. Turpretī pakalpojuma lielākais konkurents Spotify piedāvā 4 dažādus plānus – 3.49 Eur / mēnesī studentiem, 6.99 Eur / mēnesī vienai personai, 9.99 Eur mēnesī 2 personām (2 kontiem) vai 11.99 Eur / mēnesī ģimenei (līdz 6 kontiem). Abu pakalpojumu cenas ir visai līdzīgas. Gluži kā vairumu mūzikas straumēšanas platformu, arī Apple Music iespējams izmēģināt vienu mēnesi bezmaksas.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt