Spotify grasās pacelt cenas

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Spotify grasās pacelt savu abonementu plānu cenas. Cenu izmaiņas gaidāmas visur pasaulē.

Kā mainīsies ierasto abonementu cenas? Piemēram, Francijā individuālais plāns maksās 10,99 eiro (šobrīd 9,99 eiro), Duo 14,99 eiro (šobrīd  12,99 eiro), ģimenes plāns 17,99 eiro (šobrīd  15,99 eiro), bet studentu plāns 5,99 eiro (šobrīd  4,99 eiro). Visticamāk, ka Latvijā sagaidāms tāds pats cenu kāpums.

Cenu pieaugums nav gluži negaidīts, ņemot vērā, ka teju ikviens lielais mūzikas straumēšanas serviss pēdējos mēnešos ir paziņojis par cenu pieaugumu. Apple bija pirmais pagājušā gada oktobrī,  kam sekoja Amazon šā gada janvārī, un YouTube Music Premium šomēnes.

Spotify izpilddirektors jau pirms kāda laika deva mājienus par cenu paaugstināšanu. Wall Street Journal iepriekš ziņoja, ka uzņēmums šonedēļ paziņos par savu cenu paaugstināšanu.

Lai gan Spotify Premium plāna cena jau vairāk nekā desmit gadus ir nemainīga, tā tas nav bijis attiecībā uz citiem tā abonēšanas līmeņiem. 2021. gadā uzņēmums paaugstināja ģimenes, Duo un studentu abonementa cenu.

Valstu saraksts, kuras saskarsies ar cenu pieaugumu redzams šeit:

Andora, Albānija, Argentīna, Austrija, Austrālija, Bosnija un Hercegovina, Beļģija, Bulgārija, Brazīlija, Kanāda, Čīle, Kolumbija, Kostarika, Kipra, Dānija, Ekvadora, Igaunija, Spānija, Somija, Francija, Apvienotā Karaliste, Grieķija, Gvatemala, Honkonga, Horvātija, Indonēzija, Īrija, Izraēla, Islande, Itālija, Lietuva, Luksemburga, Latvija, Monako, Melnkalne, Ziemeļmaķedonija, Malta, Meksika, Nīderlande, Norvēģija, Jaunzēlande, Peru, Portugāle, Serbija, Zviedrija, Singapūra, Slovēnija, Slovākija, Sanmarīno, Taizeme, Tīrkije, Amerikas Savienotās valstis, Kosova.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt