Spotify trīskāršo Premium plāna bezmaksas izmēģinājuma periodu

Spotify cīnās ar Apple Music radīto konkurenci, pagarinot Premium abonementa bezmaksas izmēģinājuma periodu. Abi uzņēmumi vēlas ne tikai palielināt maksas abonementa lietotāju skaitu, bet arī nodrošināt, lai lietotāji būtu ieinteresēti Premium plānu lietot ilgtermiņā.

Iepriekš Spotify piedāvāja vienu mēnesi ilgu bezmaksas izmēģinājuma periodu, lai mudinātu lietotājus izmantot Premium pakalpojumu. Tagad uzņēmums dara visu iespējamo, lai piesaistītu vēl vairāk abonentu, palielinot bezmaksas izmēģinājuma periodu līdz trim mēnešiem.

Saskaņā ar Spotify sniegto informāciju piedāvājums ir pastāvīgs un būs pieejams visā pasaulē. Šobrīd tas tiek piedāvāts individuālajiem un studentu plāna lietotājiem, kuri vēl nav izmēģinājuši Premium abonementu, bet turpmākajos mēnešos trīskāršots bezmaksas izmēģinājuma periods būs pieejams arī Duo un ģimenes plāniem. Pēc izmēģinājuma perioda beigām Premium konts izmaksās 6.99 eiro mēnesī.

Spotify ne tikai vilina jaunus lietotājus ar lielāku bezmaksas izmēģinājuma periodu, bet arī pārtrauc konta kopīgošanu, lai kādu no maksas abonementu veidiem iegādātos vairāk lietotāju. Uzņēmums ir arī papildinājis ģimenes plāna iespējas ar satura filtrēšanas opciju jeb vecāku kontroli, lai veicinātu lietotāju ieinteresētību.

Paveiktais ir palīdzējis  Spotify piesaistīt rekordlielu skaitu Premium abonementa lietotāju, tomēr darbiņš nav padarīts līdz galam, jo saskaņā ar Billboard datiem ieņēmumi, ko kompānija gūst no katra individuālā lietotāja, ir kritušies.

Avots: engadget.com 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

4 Responses

      1. Neesmu ne mileniālis ne zoomers bet gan normāls cilvēks. Tik tiešām nesaprotu kāpēc man klausīties Spyify ja tur nav pieejamas daudzas White Power grupas.

  1. Piekrītu, ka Spotify ir diezgan daudz trūkumu, bezmaksas lietotājiem reklāmas tiek atskaņotas daudz skaļāk nekā viņu mūzika, itsevišķi ja klausies kautkādu relaksējošu, mierīgu instrumentālo vai meditējošo un teju teju noķēris apgaismību būsi, bet reklāma ielec vidū ar tādu troknsni, ka balderjānis jāmeklē. Kā arī, kā jau MeistarsUnVergs minēja, trūkst dažu izpildītāju, vai konkrētu albumu.
    Lietoju Spotify, jo plusu ir vairāk kā trūkumu, vienkārši nav laika un pacietības meklēt mp3, sirdij pati tuvākā mūzika ir nokačāta un viss, bet ja gribas kautko savādāku vai kautko jaunu, nedzirdētu, tad Spotify ir noderīgs, esmu vairākus tīkamus gabalus un izpildītājus atradis izmantojot Spotify funkciju, kur tas spēlē līdzīgu žanru, stilu mūziku, kas man jau ir pleilistē. Telefonā mūziku neklausos, nepatīk ārpus mājas esot, slāt pa ielu vai sēdēt autobusā kā izolētam zombijam, līdz ar to, mūzika skan tikai mājās, kur vienmēr ir wifi.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt