OnePlus jaunajos viedtālruņos varētu sagaidīt jauna ražotāja kameras

OnePlus 9 Pro

Kāds YouTube lietotājs dalījās ar iespējamiem jaunā OnePlus 9 Pro viedtālruņa attēliem. Tajos viedtālruņa aizmugurē bija redzama četrkārtēja kamera ar Hasselblad zīmolu. Tiek paredzēts, ka jaunā OnePlus 9 sērija varētu tikt izsludināta jau martā, kas būtu agrāk kā citus gadus.

Kāds YouTube lietotājs Deivs Lī (Dave Lee) ievietoja video ar dažiem attēliem ar viedtālruni, kas tiek uzskatīts par OnePlus 9 Pro. Deivs Lī atrada ierakstu Discord, kur kāds lietotājs parādīja iespējamo gaidāmo OnePlus viedtālruni, un sazinājās ar šo lietotāju, lai iegūtu vairāk informāciju un attēlus, ko pēcāk video salīdzina ar citiem noplūdušajiem attēliem. Attēlos redzams viedtālruņa aizmugurējais panelis ar OnePlus logotipu un fotokameras modulis, kam varētu būt četrkārtēja kamera, ko izstrādā uzņēmums Hasselblad.

Hasselblad ir Zviedrijas fotokameru ražotājs, kurš, kā norādīts video, piedāvā samērā dārgas fotokameras, kas nozīmē, ka sadarbības rezultātā OnePlus 9 Pro cena varētu pieaugt. Viedtālruņa kameras blokā ir izvietoti divi lieli un divi mazi sensori, kuros atrodas lāzera autofokuss un zibspuldze. Tālrunim varētu būt 3.3x optiskā tālummaiņa.

Video izvietotajās bildēs parādīts, ka jaunajam viedtālrunim varētu būt izliekts displejs un spīdīga apdare. Par viedtālruņa specifikācijām tiek izpaustas samērā maz baumas – tam varētu būt 1440×3120 pikseļu displejs ar 120 Hz atsvaidzes frekvenci, 11 GB RAM un 256 GB atmiņa.

Šobrīd OnePlus vēl nav izlaidis oficiālu paziņojumu par gaidāmajiem viedtālruņiem. Taču pēdējos gados OnePlus viedtālruņi nebeidz pārsteigt, kas ir arī iemesls baumām un plašajām diskusijām digitālajā vidē par sagaidāmo.

Avots: Gadgets

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt