OnePlus laidis klajā Nord 2 viedtālruni

OnePlus ir oficiāli izziņojis Nord 2 viedtālruni. Tas ir pagājušajā gadā izlaistās jaunās Nord budžeta līnijas otrais viedtālrunis. Tāpat kā viedtālruņa pirmā versija, tas būs pieejams Eiropā un Indijā. Eiropā viedtālruņa cenas sāksies no 399 Eur par 8GB RAM / 128 GB atmiņas modeli un 499 Eur par 12 GB RAM / 256 GB atmiņas modeli. No vakardienas jeb 22. jūlija viedtālruni jau ir iespējams iegādāties Lielbritānijā, bet citās valstīs tas būs pieejams no 28. jūlija.

OnePlus Nord galvenā kamera ir saņēmusi 50 MP, tai blakus izvietota 8 MP ultraplats un 2 MP monohroms kameras sensors. Viedtālruņa priekšpusē pašportretiem izvietota 32 MP kamera, bet tai blakus neatrodas otra ultraplata kamera, kas bija piešķirta pirmajam Nord viedtālrunim.

Tāpat kā oriģinālam Nord, arī Nord 2 ir 1080 p 90Hz OLED displejs, bet šā gada modelim tas ir nedaudz mazāks – 6,43 collas (salīdzinājumā ar 6,44 collām). Eiropā telefons pieejams zilā un pelēkā krāsā, savukārt Indijā būs pieejama papildu zaļā krāsa.

Viedtālruņa iekšpusē līdzās MediaTek 1200-AI procesoram, ko OnePlus atklāja šā mēneša sākumā, Eiropā Nord 2 būs pieejams ar 8 GB vai 12 GB RAM un ar 128 vai 256 GB atmiņu. To visu uzturēs 4500 mAh baterija ar “Warp Charge 65” ātro uzlādi, kura, kā apgalvo OnePlus,  spēs uzlādēt ierīci līdz 100 procentiem mazāk kā 35 minūtēs. Viedtālrunis, protams, saņēmis arī 5G atbalstu un iespēju ievietot divas SIM kartes.

Nord 2 saņēmis OxygenOS operētājsistēmu, par kuru XDA izstrādātāji komentē, ka tā ir pirmā programmatūras versija, kas atspoguļo apvienošanos ar Oppo ColorOS. OnePlus jaunajam viedtālrunim sola divus gadus ilgus Android atjauninājumus un trīs gadus ilgus drošības atjauninājumus.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt