Publicēts gaidāmā Nord 2 dizains

Pirms gada OnePlus izlaida savu pirmo budžeta sērijas viedtālruni Nord. Viedtālrunis kļuva visai populārs, un nu, pēc gada, ražotājs grasās izlaist Nord līnijas 2. sēriju. Tika plānots, ka viedtālrunis tiks izlaists 22. jūlijā, taču jau pirms šī datuma ir publicēts tā dizains. 

Jaunais Nord 2 viedtālrunis aizmugurē, kā jau vairums mūsdienu jaunie viedtālruņi, ir saņēmis 3 kameras – 2 lielus sensorus un 1 mazāku sensoru blakus zibspuldzei. Dizains ir gandrīz tāds pats kā jau iepriekš noplūdušajos attēlos. Jaunais Nord 2 līdzinās pagājušā gada pirmajam šīs līnijas modelim. Šis būs pirmais OnePlus viedtālrunis, ko darbinās MediaTek SoC.

Pagaidām vēl nav publicētas gaidāmā viedtālruņa cenas, taču iepriekš noplūdusī informācija liecināja, ka Indijā šī viedtālruņa 8 GB RAM + 128 GB atmiņas versija varētu maksāt aptuveni 360 Eur, bet 12 GB RAM + 256 GB atmiņas versija – aptuveni 400 Eur. Ja šī informācija ir patiesa, OnePlus Nord 2 5G būtu tikai nedaudz dārgāks kā sākotnējais OnePlus Nord.

Gaidāmā viedtālruņa attēlu OnePlus publicēja Instagram no oneplus.nord konta. Attēlā redzama viedtālruņa aizmugure, kas ir zilā krāsā ar OnePlus logo korpusa vidū. Kameru bloks ir izvietots līdzīgi kā iepriekš – kameras atrodas vertikāli cita zem citas tālruņa kreisajā pusē. Pagaidām nav pieejama vairāk informācija par gaidāmā viedtālruņa dizainu.

Jaunais Nord 2 tiks atklāts jau šo ceturtdien – 22. jūlijā. Šajā datumā arī uzzināsim, vai viedtālrunis saņems baumoto 6.43 collu AMOLED disppleju ar 90Hz atsvaidzes intensitāti, kā arī 50 MP Sony IMX766 galveno kameras sensoru.

Avots: Gadgets360

Attēla avots: oneplus.nord Instagarm ieraksts

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt