OnePlus 7T būs pirmie OnePlus viedtālruņi ar Google jaunāko sistēmu Android 10

Viedierīču ražotājs OnePlus šodien paziņoja, ka tā jaunā sērija OnePlus 7T būs pirmie viedtālruņi, kuros oficiāli ir iepriekšielādēta Google jaunākā Android versija Android 10.

OnePlus nepārtraukti cenšas sniegt lietotājiem nevainojamas augstākās klases mobilās ierīces, kas pārspēj viņu vajadzības un vēlmes. Android 10 nodrošinās vienreizīgu funkcionalitāti, kas ļauj lietotājiem vēl plašāk pārvaldīt ierīces pielāgošanu personiskajām vajadzībām, kontrolēt konfidencialitāti un pievērsties svarīgajam.

Mēs esam sajūsmā par iespēju piedāvāt jaunāko programmatūras versiju Android 10 gaidāmajos sērijas OnePlus 7T viedtālruņos,” stāsta OnePlus dibinātājs un vadītājs Pīts Lau (Pete Lau). „OnePlus būs pirmais viedtālruņu ražotājs, kas piegādās jaunas ierīces, ko pārvalda Android 10. Mūsu Never Settle pieeja nozīmē, ka mēs nepārtraukti meklējam jaunus veidus, kā laist klajā jaunākās tehnoloģijas, lai sniegtu sabiedrībai vislabākās iespējamās “ātras un plūstošas” darbības izjūtas.”

Operētājsistēma Android ne tikai liek viedtālrunim darboties, bet arī cenšas atvieglot dzīvi tā lietotājam. Jaunākā versija Android 10 piedāvā paplašinātas funkcijas, ko lietotāji var personalizēt atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. Galvenie jaunumi ir šādi.

  • Konfidencialitātes kontrole: viegli atrast un regulēt visus konfidencialitātes iestatījumus vienuviet, lai lietotāji var izlemt, kā un kad tiek koplietoti dati ierīcē.
  • Atrašanās vietas kontrole: nosaka, kad lietotnēm tiek izpausta atrašanās vieta — vienmēr, lietošanas laikā vai nekad.
  • Viedatbilde: tagad iespējams saņemt ne tikai ieteicamās atbildes uz ziņojumiem, bet arī ieteicamās darbības. Ja draugs uzaicina vakariņās, tālrunis bez kopēšanas un ielīmēšanas var ielikt virziena norādes tieši Google Maps, un tas darbojas starp ziņapmaiņas lietotnēm.
  • Navigācija ar žestiem: tagad žesti ir ātrāki un intuitīvāki nekā iepriekš. Pārejiet atpakaļ un uz priekšu, paceliet sākumlogu un pavelciet uz augšu, lai skatītu atvērtās lietotnes. Viss notiek superplūstoši.
  • Tumšā saskarne: izmanto ekrāna tumšo vizuālo tēmu, lai pagarinātu viedtālruņa akumulatora kalpošanas laiku un mainītu Google lietotņu, piemēram, Calendar un Photos izskatu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt