OnePlus, iespējams būs viens no pirmajiem, kas sāks ražot 5G tālruni

OnePlus agrāk viedtālruņa pasaulē bija mazs nišas spēlētājs. Tas joprojām nav vienā līmenī ar Samsung vai LG, bet OnePlus varētu būt gatavs konkurēt ar lielajiem telefona ražotājiem. Saskaņā ar OnePlus līdzdibinātājs Carl Pei informē, ka uzņēmums būs viens no pirmajiem, kurš 2019. gadā sāks lietot 5G viedtālruni – tas var būt pat pirmais.

Kopš tā pirmā tālruņa, OnePlus cieši sadarbojas ar Qualcomm SoC un modemu tehnoloģijām. OnePlus tālruņi vienmēr izmanto jaunāko Qualcomm aparatūru, un tie maksā daudz mazāk nekā citi līdzīgi izsmalcināti tālruņi. Tātad, tas nav liels pārsteigums, ka OnePlus varētu ātri nolemt sākt ražot 5G tālruņus.

Pei atzīmē, ka OnePlus jau ir pabeidzis 5G testu Qualcomm galvenajā birojā Sanfrancisko. Šis tests būtu balstīts uz aparatūru, piemēram, Snapdragon X50 5G modemu, taču nav skaidrs, ko OnePlus izmantos nākamajā tālrunī. X50 ir atsevišķa 5G ierīce, tāpēc ierīcei lielāko daļu laika ir nepieciešams lietot LTE modemu Snapdragon sistēmā -on-a-chip (SoC). Motorola risinājums ir pārdot Mod papildinājumu Moto Z3, kurā ir savs akumulators un 5G modems.

Nākotnē Qualcomm SoC noteikti integrēs 5G, bet neviens nezina, kad tas notiks. Qualcomm ir paziņojusi par plānāku QTM052 5G antenu (skat. attēlu zemāk), kas varētu palīdzēt padarīt 5G tālruņus mazāk apjomīgus. Tuvākajā nākotnē LTE savienojamība joprojām būs vissvarīgākā viedtālruņa modema uzstādīšanas daļa. Pašreizējie 5G ieviešanas procesi pārsvarā izmanto milimetru viļņu frekvences. Tomēr šie viļņi nespēj iet cauri pat plāniem šķēršļiem. Ja jūs atradīsities iekštelpās jebkurā ēkā bez iekšējā 5G tīkla, jums būs jālieto LTE.

OnePlus pēc dažām dienām plāno palaist OnePlus 6T. Šis tālrunis, protams, nebūs ar 5G iespējām. Tomēr tas varētu sākt sadarboties ar T-Mobile, kas būtu liels solis OnePlus. T-Mobile arī nākamgad plāno sākt savu 5G tīklu. Tas varētu nozīmēt, ka OnePlus ir T-Mobile 5G tīkla ieviešanas partneris.

Avots: extremetech.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt