HTC jūlijā varētu izlaist 5G viedtālruni

Vai atceries HTC? Uzņēmums, kas savulaik bija pazīstams ar savām izcilākajām Android ierīcēm un izcilu uzbūves kvalitāti?

HTC lielā mērā bija nonācis aizmirstībā, jo tā viedtālruņu bizness pēdējos gados bija neveiksmīgs, lai ieviestu konkurētspējīgu produktu. Taivānas viedtālruņu izgatavotājs joprojām nav atteicies no sava viedtālruņu biznesa, un tagad tas plāno atbrīvot jaunu viedtālruni ar 5G savienojumu. Uzņēmuma pēdējais flagmanis bija U12, kas tika izlaists 2018.gada maijā.

Ierīce būs aprīkota ar Snapdragon 865 procesoru un tā tiks izlaista jūlijā. Gaidāmajam 5G HTC flagmanim būs dizains, kas līdzīgs uzņēmuma pēdējam flagmanim U12, lai gan tas tiks atjaunināts ar jaunu displeju. Cita informācija par nākamā HTC viedtālruņa specifikācijām šobrīd nav zināmas.

Pirms HTC jaunā flagmaņa izlaišanas jūlijā, uzņēmums jūnijā paziņos arī par 4G Desire vidēja līmeņa klausuli. Iespējams, ka abi šie HTC produkti tiks laisti tirgū tikai Ķīnā, lai gan pagaidām par to nav skaidrības. Ņemot vērā pašreizējo ekonomisko situāciju, HTC vidējas klases tālrunim ir lielākas iespējas gūt panākumus, ja tam būs piemērots specifikācijas un funkciju nodrošinājums.

Avots: Neowin

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt