Programmatūra

OnePlus 8 ierīcēs tagad ir pieejama operētājsistēmas Android 11 beta versija

Beta versija Android 11 bija pieejama tikai Pixel īpašniekiem, bet tagad tas sāk savu ceļu uz vairākām ierīcēm. OnePlus ir paziņojis, ka strādāja daudz, lai OnePlus 8 sērijas lietotājiem nodrošinātu agrīnu piekļuvi jaunākajai Android OS.

Uzņēmums ar savu paziņojumu ir ievietojis Android 11 beta lejupielādes saites gan OnePlus 8, gan OnePlus 8 Pro, kā arī brīdinājumu, ka programmatūra vēl nedarbojas nevainojami. Proti, sejas atbloķēšana, “OK Google” un videozvani joprojām nav pieejami. Lai pārliecinātos, ka lietotāji var atgriezties pie iepriekšējās versijas, ja viņi pārdomās, OnePlus ir ievietojis arī lejupielādes saites operētājsistēmai Android 10.

Viena no Android 11 visievērojamākajām funkcijām ir apļi, kas līdzīgas Facebook tērzēšanas funkcijai un kuras ir redzamas virs visām citām ekrāna lietotnēm un ļauj jebkurā laikā atvērt ziņojumus. Operētājsistēmai Android 11 ir pievienots arī multivides vadības logrīks apgabalā ātrie iestatījumi. Tas ir panelis, kas parādās, pavelkot uz leju ekrānu, kā arī lietotņu ieteikumi sākuma ekrāna apakšējā rindā. Nākotnē operētājsistēmai ir jābūt pieejamai vairākām ierīcēm, taču pagaidām tiem, kas vēlas to izmēģināt tagad, būs jāiegādājas Pixel vai OnePlus 8.

Avots: Engadget

Atbildēt

Līdzīgi raksti