OnePlus laiž klajā OnePlus 8 sērijas modeļus

Starptautiskais mobilo tehnoloģiju uzņēmums OnePlus laidis klajā savus jaunākos premium klases pamata jeb tā dēvēto “flagship” viedtālruņu modeļus – OnePlus 8 sēriju, kurā ietilpst visaugstākās jeb ultra-premium klases modelis OnePlus 8 Pro un kompaktais pamatmodelis OnePlus 8.

OnePlus galvenais uzdevums ir nodrošināt saviem gudrajiem tehnoloģiju lietotājiem visātrāko, netraucētāko un saskaņotāko tehnoloģiju izmantošanu, tādēļ tas paaugstina izcilo pamata standartu, uzlabojot augstas kvalitātes displeja atsvaidzes intensitāti līdz 120 Hz un līdz ar to atkal paaugstinot visas premium klases vadošo ierīču standartus nozarē.

OnePlus 8 sērija ir visjaudīgākā un skaistākā vadošo viedtālruņu sērija, kādu mēs jebkad esam radījuši,” apgalvo OnePlus dibinātājs un izpilddirektors Pīts Lau (Pete Lau). “Nevainojamā, pilnīgu klātbūtnes efektu sniedzošā skatīšanās kvalitāte, ko nodrošina nozarē vadošais OnePlus 8 Pro 120 Hz displejs, kā arī OnePlus 8 elegantais dizains un kompaktā forma garantē nepieredzēti vieglu un neierobežotu lietotāja pieredzi.”

Pirmā 5G modeļu līnija

OnePlus 8 sērija ir arī OnePlus pirmā pilnā 5G modeļu līnija, kas lietotājiem sniedz iespēju būt starp pirmajiem, kuri izmanto vēl nepieredzētu 5G tehnoloģiju ātrumu. Sākot jau no uzņēmuma pirmās 5G ierīces, kas pērn tika laista klajā Eiropā, OnePlus ir viens no pirmajiem nozarē, kurš 2020.gadā laiž klajā pilnu 5G ierīču klāstu, tādējādi palīdzot lietotājiem dzīvot jau 5G laikmetā.

OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro ir jaunākais papildinājums OnePlus īpaši augstas kvalitātes jeb ultra-premium modeļu klāstā. No nozarē vadošā AMOLED ekrāna ar 120 Hz atsvaidzes intensitāti līdz jaunākajam Qualcomm Snapdragon 865 – katra detaļa ir rūpīgi pārdomāta, lai apmierinātu viskompetentāko tehnoloģiju entuziastu vajadzības, sniedzot izsmalcinātu pamata kvalitāti.

120 Hz šķidro kristālu ekrāns

OnePlus 8 Pro lepojas ar nozarē vismodernāko 6,78″ QHD+ šķidro kristālu ekrānu ar stabilu 120 Hz atsvaidzes intensitāti. Šim ekrānam, ko raksturo aizraujoša un nepārspēta krāsu precizitāte un nozarē lielākais 1300 nitu maksimālais spilgtums, A+ vērtējumu ir sniedzis DisplayMate, profesionāla displeju testēšanas organizācija. Ekrāns ir uzstādījis vai sasniedzis rekordus 13 kategorijās – vairāk nekā jebkura cita viedtālruņa ekrāns.

Izmantojot 120 ekrāna atsvaidžu sekundē, iespējama pilnībā viendabīga animācijas un video atskaņošana. Arī unikālā OnePlus optimizācijas sistēma OnePlus Smooth Chain ir atjauninājusi ekrānu ar vairāk nekā 280 uzlabojumiem, padarot katru pieskārienu, pavilkšanu un pāreju īpaši precīzu un nodrošinot labāku reakciju nekā jebkad iepriekš. Pateicoties uzlabotajiem MEMC (Motion Estimate un Motion Compensation) algoritmiem, video ir iespējams noskatīties ar palielinātu kadru ātrumu līdz pat 120 fps, samazinot kustības izplūšanu un iegūstot skaidrāku asumu.

Spēcīga veiktspēja

Snapdragon 865 ir nodrošinājis OnePlus 8 Pro ar Qualcomm® Snapdragon™ X55 5G Modem-RF sistēmu, kas garantē pārsteidzošu multigigabitu 5G savienojamību un uzlabotu Wi-Fi 6 veiktspēju, profesionāla līmeņa fotografēšanu ar gigapikseļu ātrumu, datora līmeņa spēļu iespējas ar īpaši reālistisku grafiku un intuitīvu AI pieredzi. Tāpat OnePlus 8 Pro piedāvā plašu RAM konfigurāciju un skaļruņus ar divkāršu stereo efektu, kas palīdzēs viegli paveikt pat vissarežģītākos uzdevumus.

OnePlus 8 Pro ir aprīkots ar līdz pat 12 GB jaunākā līmeņa LPDDR5 RAM, nodrošinot līdz 30% ātrāku operatīvo atmiņu un līdz pat 20% uzlabotu energoefektivitāti. Izmantojot Dolby Atmos® tehnoloģiju, OnePlus 8 Pro garantē visaptverošu skaņu, ko nodrošina spēcīgi skaļruņi ar divkāršu stereo efektu, jaunus haptiskos vibrāciju mehānisma papildinājumus un papildu slāni spēcīgiem skārieniem videospēļu laikā.

Pilns kameras komplekts

Izmantojot 48 MP galveno kameru ar īpaši izstrādātu Sony sensoru, īpaši platu 48 MP objektīvu ar pilnu 120 grādu skata lauku, telefoto objektīvu ar 3x hibrīdo un 30x digitālo tālummaiņu un skaidru krāsu filtru kameru, OnePlus 8 Pro ir ieguvis pirmo uzņēmuma radīto četrkameru sistēmu, kas apmierinās pat visprasīgāko fotogrāfu un videogrāfu vajadzības.

OnePlus 8 Pro galvenā 48 MP kamera piedāvā uzlabotu Sony IMX689 sensoru ar plašu 1/1,4″ sensora izmēru, sniedzot lietotājiem iespēju uztvert vairāk gaismas, lai uzņemtu vēl spilgtākus un skaidrākus attēlus pat nepietiekamā un blāvā apgaismojumā. Tāpat kamera piedāvā uzlabotas tehnoloģijas, piemēram, duāli iestrādātu ISO un 2×2 mikroshēmas objektīvu, kas atvieglo ideāli sabalansēta attēla uzņemšanu.

Ultraplatleņķa 48 MP objektīvs ar Sony IMX586 sensoru piedāvā plašu 120 grādu skata lauku. Izmantojot vairāk megapikseļu nekā jebkurā viedtālruņa ultraplašajā kamerā, OnePlus 8 Pro spēj uztver vēl vairāk detaļu nekā jebkad agrāk – pat nepietiekamā apgaismojumā.

OnePlus 8 Pro piedāvā arī jaudīgākas video uzņemšanas iespējas. Tas ir aprīkots ar hibrīdu attēla stabilizāciju, apvienojot optisko (OIS) un elektronisko stabilizāciju (EIS) un ļaujot uzņemt video ar daudz noturīgāku attēlu. Turklāt, izmantojot 3-HDR tehnoloģijas, OnePlus 8 Pro garantē augstāku dinamisko diapazonu, kas nodrošina skaidrākus fona apgaismojuma uzņēmumus un krāsainākas detaļas gan ēnā, gan labāk izgaismotās vietās.

Bezvadu Warp Charge 30

OnePlus 8 Pro ir pirmā OnePlus ierīce ar jaunu un jaudīgu bezvadu Warp Charge 30 uzlādi, kas tikai 30 minūšu laikā var uzlādēt 50% no 4510 mAh akumulatora jaudas un tādējādi ir viens no ātrākajiem bezvadu uzlādes risinājumiem nozarē. Tāpat OnePlus unikālais ātrās uzlādes risinājums Warp Charge 30T var tikai 23 minūtēs uzlādēt akumulatoru līdz 50%.

Dizains

OnePlus 8 Pro tiek piedāvāts trīs dažādās krāsās – oniksa melnā (Onyx Black), ultramarīna zilā (Ultramarine Blue) un ledāju zaļā (Glacial Green). Ultramarīna zilā un ledāju zaļā pārstāv OnePlus jauno matēti sarmotā stikla paaudzi ar augstāku dūmakainības pakāpi, piešķirot nebijuši gludu un smalku tekstūru.

OnePlus 8

Tādas OnePlus 8 iezīmes kā izsmalcināts dizains, izteiksmīgs ekrāns un 5G savienojamība to padara par uzņēmuma jaunāko kompakto pamata ierīci.

OnePlus 8 ietilpīgais 6,55″ šķidro kristālu ekrāns sniedz kinematogrāfisku skatīšanās pieredzi ar 90 Hz atsvaidzes intensitāti, nodrošinot netraucētu skatīšanos un uzlabotu reaģēšanas ilgumu straujam pieskārienam. Tam piemīt JNCD 0,4 krāsu precizitāte, kas garantē, ka katra sīkākā detaļa izskatās dabiska – gluži kā dzīvē.

Nodrošinot kinematogrāfisku 20:9 garuma un platuma attiecību, OnePlus 8 ir ideāli piemērots aizraujošām filmām, videospēlēm. Pateicoties HDR 10 un 10+ atbalstam, fotoattēli un video ir asāki un dzīvāki. Turklāt DisplayMate ir sniedzis OnePlus 8 izcilu vērtējumu A+, ierīcei uzstādot vai sasniedzot 10 veiktspējas rekordus.

Kamera

Daudzpusīgā OnePlus 8 kameru sistēma ietver trīs jaudīgas kameras, kas uztver katru vissīkāko detaļu. Galvenajai kamerai ir Sony 48MP IMX586 sensors, kas nodrošina izcili skaidru attēlu uztveršanu. Savukārt Spectra 480 attēlu signālu procesors, kas apstrādā četrreiz vairāk pikseļu nekā iepriekš, un uzlabotā HDR attēlu apstrāde garantē, ka ar OnePlus 8 var uzņemt vēl skaidrākus attēlus.

Kameras uzstādījumu noslēdz 16 MP ultraplatleņķa objektīvs ar izplešamu 116 grādu skatu, kas ļauj kadrā viegli iekļaut plašas ainavas, radot pārsteidzošu panorāmas efektu.

Veiktspēja

Snapdragon 865 ir nodrošinājis OnePlus 8 ar Snapdragon X55 5G Modem-RF sistēmu, kas palīdz iegūt satriecošu multigigabaitu 5G savienojamību. Apvienojumā ar līdz pat 12 GB paaugstinātu RAM OnePlus 8 lietotāji varēs priecāties par daudz jaudīgākām spēļu iespējām un ātrāku daudzfunkcionālu uzdevumu veikšanu. Turklāt tas piedāvā 256 GB UFS 3.0 atmiņu, kas ir viens no ātrākajiem atmiņas ātrumiem nozarē.

Warp Charge 30T

OnePlus 8 izmanto modernizētu 4300 mAh akumulatoru, garantējot par 13% lielāku akumulatora darbmūžu un nodrošinot iekārtas darbu visas dienas garumā. Warp Charge 30T ātri uzlādē akumulatoru, tikai 22 minūtēs panākot 50% uzlādi, un tālruņa lietošanas laikā tas uzlādējas gandrīz tikpat ātri.

Dizains

OnePlus 8 svars ir tikai 180 gramu un biezums tikai – 8 mm, tādējādi tas ir viens no viskompaktākajiem un vieglākajiem 5G tālruņiem visā nozarē. Līdzīgi kā OnePlus 8 Pro, arī OnePlus 8 ir pieejams oniksa melnā (Onyx Black) un ledāju zaļā (Glacial Green) krāsā, kā arī pavisam jaunā krāsu versijā – starpzvaigžņu sārtā (Interstellar Glow).

OxygenOS

OnePlus 8 sērijā OxygenOS sasaista OnePlus piedāvāto nevainojamo Android kvalitāti ar izsmalcinātākiem vizuālā izskata un pielietojuma uzlabojumiem. Jaunajā sistēmā ir iekļauti vairāki atjauninājumi – gan sistēmas ikonas, gan dinamisks fons un citas jaunas un jaudīgas Android 10 funkcijas.

OxygenOS piedāvā Dark Theme 2.0, kas izstrādāta īpaši OnePlus ierīcēm un optimizēta savienojamībai ar vēl vairāk lietotnēm. Iedvesmojoties no minimālistiskās OnePlus dizaina valodas, jaunais dinamiskais fons nemanāmi maina krāsu toņus atkarībā no āra temperatūras.

Sadarbība ar Google un savienojamība ar Alexa

Līdztekus ar jauno viedtālruņu laišanu klajā OnePlus paziņojis arī par sadarbību ar Google, piedāvājot Google One – īpašo Google dalības programmu, kas nodrošina paplašinātas uzglabāšanas iespējas Google Drive, Gmail un Google Photos, kā arī automātisku tālruņa dublējumu. Izmantojot Google One, lietotāji varēs drošāk uzglabāt mākonī fotoattēlus, kontaktinformāciju un citus datus. Visi OnePlus 8 sērijas modeļu lietotāji var izmantot trīs mēnešu bezmaksas 100 GB mākoņa uzglabāšanas izmēģinājuma versiju, bet esošo OnePlus ierīču lietotājiem ir tiesības uz vienu mēnesi ilgu bezmaksas izmēģinājuma versiju.

OnePlus 8 sērijas modeļos ir iestrādāta arī brīvroku un tiešrunas piekļuve Alexa. Tādam nolūkam tikai jāielādē lietotne Alexa, jāpabeidz iestatīšana un jālūdz veikt telefona zvanus, kontrolēt viedās mājsaimniecības iekārtas, izmantot piekļuvi Alexa prasmju bibliotēkai un citiem pakalpojumiem. Tuvākajos mēnešos OnePlus laidīs klajā jaunas iespējas, kas ļaus klientiem izmantot Alexa, lai sāktu Zen Mode sesiju un pārraidītu tālruņa signālus televizoram. Amazon un OnePlus ir apņēmušies nodrošināt klientiem izvēli un elastību sadarbībai ar dažādiem balss pakalpojumiem, kas ir iespējams, izmantojot OnePlus 8 sērijas modeļus.

Bullets Wireless Z

Bullets Wireless Z ir OnePlus jaunā versija populārajām bezvadu austiņām, kas izstrādātas, lai apmierinātu muzikālās vēlmes un vienkāršotu klausīšanās pieredzi. Pēc ātras 10 minūšu uzlādes šīs vieglās un kompaktās austiņas nodrošina 10 stundu ilgu mūzikas atskaņošanu, bet pilna uzlāde nodrošina līdz 20 stundām ilgu akumulatora darbību. Tās pieejamas dažādās krāsās: melnā, zilā, piparmētru zaļā un bālā smilškrāsā.

Cena un pieejamība

Eiropā pieejami turpmāk minētie OnePlus 8 pamata sērijas modeļi un piederumi.

RAM ROM Cena Datums
OnePlus 8 8 GB 128 GB EUR 699 21.aprīlis
OnePlus 8 12 GB 256 GB EUR 799 21.aprīlis
OnePlus 8 Pro 8 GB 128 GB EUR 899 21.aprīlis
OnePlus 8 Pro 12 GB 256 GB EUR 999 21.aprīlis

OnePlus Warp Charge 30 bezvadu lādētājs EUR 69,95 21.aprīlis.

OnePlus Bullets Wireless Z EUR 49,95 21.aprīlis.

OnePlus 8 Interstellar Glow nonāks pārdošanā, sākot ar 4.maiju, bet visi citi OnePlus 8 sērijas modeļu krāsu varianti būs pieejami no 21.aprīļa.

Latvijā OnePlus 8 un OnePlus 8 Pro vispirms būs pieejami OnePlus tiešsaistes veikalā 14.aprīlī no plkst. 17.00 pēc AK laika.

OnePlus 8 pamata sēriju modeļi iepriekšējai pasūtīšanai būs pieejami OnePlus.com no 14.aprīļa plkst. 18.00 BST.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt