Ierīces Tehnoloģiju jaunumi

OPPO Ķīnā izlaiž Ace2, kas aprīkots ar 40 W bezvadu uzlādi

Šodien OPPO paziņoja par jauno Reno Ace pēcteci – viedtālruni, kas pirmo reizi tika ieviests oktobrī Ķīnas tirgū. OPPO ir atteicies no Reno zīmola un tālrunis tagad tiek saukts par OPPO Ace2.

OPPO Ace2 tiek piegādāts ar flagmaņa līmeņa specifikāciju – Qualcomm Snapdragon 865 5G mikroshēmojumu, līdz 12 GB operatīvās atmiņas un 256 GB atmiņas krātuves. Tālrunis ir vērsts uz spēlēm, un OPPO izmanto “4D pastāvīgas dzesēšanas tehnoloģiju“, lai nodrošinātu telefona dzesēšanu. OPPO Ace2 ir aprīkots ar Full HD displeju un tam ir 90Hz atsvaidzes intensitāte.

Lielākā tālruņa atšķirīgā iezīme ir akumulators, it īpaši to uzlādes ātrums. Tāpat kā Reno Ace, šis tālrunis nodrošinās 65 W jaudu lādējot ar kabeli. Tomēr OPPO ir ieviesis VOOC zīmolu bezvadu uzlādēšanai, izmantojot AirVOOC, un, pateicoties tam, Ace2 atbalsta 40W bezvadu uzlādi.

OPPO saka, ka ar 5 minūšu vadu uzlādi jūs varat iegūt divas spēles stundas un vienu stundu izmantojot bezvadu uzlādi 5 minūšu laikā. AirVOOC bezvadu uzlāde spēj 56 minūtēs pilnībā uzlādēt tālruni.

Ace2 oficiāli nonāks pārdošanā 20. aprīlī Ķīnā, sākot no aptuveni USD 570 modelim ar 8 GB RAM un 128 GB lielu krātuvi. 8GB + 256GB variants maksās aptuveni 623 USD, bet 12GB + 256GB modelis maksās aptuveni 651 USD. Tas būs pieejams pelēkā, purpursarkanā un sudraba krāsā. Diemžēl OPPO saka, ka tālrunis nebūs pieejams ārpus Ķīnas, taču uzlādes tehnoloģija nākotnē varētu nonākt pie citiem tālruņiem.

Avots: Newowin

Atbildēt

Līdzīgi raksti