Jaunumi

Pinterest satura veidotājiem tagad ļaus pelnīt naudu

Pinterest, lietotne, kurā iespējams apskatīt dažādus attēlus, kuros smelties iedvesmu interjeram, receptēm, fotogrāfijām tagad ļaus nopelnīt. Platforma vakar paziņoja par savu jauno rīku, kas ļaus satura radītājiem nopelnīt naudu, reklamējot preces.

Ar jauno rīku platforma nodrošinās atbalstu partnermārketinga (angliski: affiliate) saitēm, sniedzot satura veidotājiem iespēju vieglāk pārdot reklamētos produktus. Papildus tam Idea Pins, attēlos, ko satura veidotājs var publicēt uz 24 stundām, būs iespējams “ietagot” produktus, lai vēl vairāk veicinātu pārdošanu. Šādām reklāmām gan automātiski tiks pievienota zīmīte par apmaksātu sadarbību. Atjauninājums ar jauno rīku tiek publicēts dažus mēnešus pēc tam, kad citas platformas, piemēram, Instagram, izteikti sākušas pievienot dažādus pārdošanas / iepirkšanās rīkus.

Uzņēmumi jau var augšupielādēt produktu attēlus (Product Pins), kurus lietotāji var saglabāt, lai pēc tam atrastu un iegādātos produktu. Tagad satura radītāji varēs pārlūkot šos pieejamos Product Pins un integrēt tos savos Idea Pins, tādējādi nodrošinot saturu par šo produktu un pastāstot nedaudz vairāk par to un tā pielietojumu. Radītāji šiem tagiem var pievienot arī saites, kas ļauj nopelnīt naudu no katra pārdotā produkta.

Sākumā visas jaunās funkcijas vēl nebūs pieejamas visās pasaules valstīs. Produktu “ietagošanas” rīks Idea Pins ietvaros tiks atvērts visiem biznesa kontiem ASV un Apvienotajā Karalistē, un nākamajos mēnešos piekļuve būs pieejama arī citās valstīs, tai skaitā ES.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti