Trūkst ideju un laika? 21.gs. palīgs mājas labiekārtošanā – mobilās lietotnes

Vai tā būtu jaunas dzīvesvietas iekārtošana, vai esošā mājokļa interjera atsvaidzināšana, tā prasa daudz laika, ideju un arī zināšanu. Pateicoties 21. gadsimta modernajām tehnoloģijām, internetā varam gūt iedvesmu, piemēram, balkona iekārtošanai, padomus guļamistabas sienas krāsas izvēlei vai iegādāties funkcionālus aksesuārus savam mājoklim. Dzīvojamo namu attīstītājs Bonava Latvija ir apkopojis mobilās lietotnes, kas, iestājoties pavasarim, ļaus smelties iedvesmu, idejas un arī praktiskus ieteikumus savas dzīvesvietas labiekārtošanai.

Pinterest

Pasaulē populārais ideju albums Pinterest ļaus atlasīt un apkopot pievilcīgākos interjera risinājumus dažādās kategorijās. Piemēram, vienuviet vari saglabāt labākās dizaineru idejas bērnistabas izbūvei vai aizkaru risinājumus virtuvei. Tas viss būs ērti pieejams un aplūkojams jebkurā laikā tavā telefonā.

Google Play
AppStore

IKEA katalogs

Lielisks palīgs skandināvu dizaina piemēru izvēlē ir mājas interjera preču veikals IKEA. Lejupielādējot lietotni savā viedtālrunī ir iespējams gan aplūkot preču katalogu, gan apskatīt kā konkrētās mājlietas izskatīsies tieši tavā mājoklī – ērti, ātri un tiešām praktiski.

Google Play
AppStore

Wunderlist

Lai efektīvi plānotu iepirkšanos un ideju apmaiņu ģimenes locekļu vai draugu vidū, laika ietaupījumu sniedz lietotne Wunderlist. Šī programma palīdz plānot gan ikdienas iepirkumu sarakstu, to kopīgojot ar ikvienu, kā arī apmainīties ar idejām un plāniem dažādu pirkumu iegādei, tostarp– mājas dizaina idejām.

Google Play
AppStore

MyPantone

Viens no sarežģītākajiem lēmumiem, kas ir jāpieņem mājvietas iekārtošanas procesā, ir krāsu izvēle. Saprotot, ka krāsai ir būtiska loma kopējā interjerā, svarīgi ir izvērtēt visas iespējas, un labs palīgs ir MyPantone. Šajā programmā ir pieejami vairāk nekā 13 000 krāsu toņu, kurus var apskatīt, salīdzināt un arī apvienot – radot savu unikālo toni.

AppStore
Google Play

Krāsu testeris

Paint Tester lietojumprogramma ir ļoti noderīga, izvēloties sienu krāsu. Ar to var noteikt, kā istabā izskatīsies pēc krāsošanas. Lai to izdarītu, ir nepieciešams augšupielādēt savas istabas fotoattēlu un mainīt toņus ar vienu rokas pieskārienu. Tāpat lietojumprogrammā var apskatīt to, kā krāsa izskatīsies dienasgaismā un vakara apgaismojumā.

AppStore

Trassir klients

Kad dizaina elementi ir izvēlēti un krāsu toņi apskatīti, vērts padomāt arī par drošības risinājumiem mājoklī. Aktuāli drošības un novērošanas rīki ir radīti vecākiem, kas vēlas būt pārliecināti, ka viņu bērni gan mājās, gan arī pagalmā jūtas droši. Trassir ļauj piekļūt mājas video novērošanas kamerām un bērnu monitoriem no jebkuras vietas, izmantojot interneta pieslēgumu.

Google Play

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt