Ikea un Sonos radījuši unikālus skaļruņus

Ikea un Sonos kopīgi izveidojuši un laiduši klajā 2 skaļruņus – Symfonisk. Viens no tiem ir iebūvēts galda lampas pamatnē, bet otrs izmantojams kā grāmatu plaukts. Abi skaļruņi ir gaumīgi un būs lielisks dizaina elements jebkurā mājā. 

Patrick Spence, Sonos vadītājs, intervijā ar The Verge min, ka jaunais produkts piedāvā, ko tādu, ar ko abi uzņēmumi ir lepni. Björn Block, Ikea starptautiskā biznesa līderis, piemetina, ka gan Ikea, gan Sonos skaļruņa veidošanā ir ieguldījuši labāko, ko spējuši.

Patrick Spence stāsta, ka lampas audio kvalitāte ir līdzīga, kā citiem Sonos skaļruņiem 199 ASV dolāru vērtībā. Uz lampas pamatnes iespējams mainīt gaismas stiprumu, kā arī uz pamatnes plates atradīsiet pogas, ar kurām kontrolēt mūzikas skaļumu, mainīt dziesmas, apturēt vai uzsākt tās. Komplektā nav iekļauta lampas spuldzīte, tā jāiegādājas atsevišķi.

Björn Block stāsta, ka Ikea viedā mājas aplikācijā drīzumā ļaus kontrolēt skaļruņa mūziku. Sonos skaļruņus jau ir iespējams pilnībā kontrolēt ar Spotify, iHeartRadio un citām aplikācijām. Kam gan vairs guļamistabā ir nepieciešams pulkstenis ar modinātāju, ja lampa pati no rīta var ieslēgt gaismu un atskaņot mūziku?

https://www.instagram.com/p/Bv_7Hp4IGIz/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Skaļrunis, kuru iespējams izmantot kā plauktu ir vismazākais skaļrunis, kādu Sonos jebkad ir radījis. Patrick Spence piebilst, ka tas neradīs tādu pašu basa skaņu, kā citi uzņēmuma piedāvātie skaļruņi. Taču Sonos’ TruePlay funkcija spējot uzlabot šo nepilnību un ievērojami uzlabos, gan lampas, gan grāmatu plaukta skaļruņu audio kvalitāti.

Ja rodas jautājums, kura no firmām ir atbildīga par produktu ražošanu – abas. Sonos veic pāris pirmos soļus, tad nodot visu tālāk Ikea, kur viss tiek samontēts. Abu uzņēmumu pārstāvji stāsta, ka šis produkts ir tikai partnerības sākums. Nākamie skaļruņi varētu atbalstīt Alexa balss asistentu.

59% Ikea aptaujāto klientu, kā lieliskas atmosfēras galveno faktoru, min mūziku. Tas lika strādāt pie idejas par Bluetooth skaļruņu iebūvēšanu ikdienas priekšmetos. Ikea vēlējās atrast partneri, kas spēj ražot kvalitatīvus skaļruņus. Tā arī uzsākusies Ikea un Sonos sadarbība.

Symfonisk skaļruņi būs pieejami baltā un melnā krāsā. Galda lampas cena ir 179 ASV dolāri (aptuveni 159 Eur), bet grāmatu plaukta – 99 ASV dolāri (aptuveni 88 Eur). Skaļruņus plānots sākt pārdot augustā.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt