Ikea veido vēl vienu lampu, kurā iebūvēts Bluetooth skaļrunis

FCC (Federal Communications Commision jeb Amerikas Federālās sakaru komisijas) vietnē ir reģistrēta informācija par jaunu Vappeby Ikea lampu ar iebūvētu Bluetooth skaļruni. Un, tā kā tas ir Ikea ražojums, šī jaunā lampa arī varētu saņemt IP65 novērtējumu, kas nozīmē, ka tā izturēs putekļus, nelielu lietu un mitrumu. Lai būtu arī nedaudz praktiskāks un kalpotu kā lampa, jaunais skaļrunis saņēmis iebūvētu 20 lūmenu (2700K) spuldzi. Bet tas nav vienīgais pārsteigums.

Jaunais skaļrunis ir ticis arī pie jaunas pogas Spotify Tap, kas, šķiet, ir šāda pirmā starp visiem tirgū pieejamajiem Bluetooth skaļruņiem. Izmantojot Spotify Tap, lietotāji varēs atsākt mūzikas atskaņošanu, neatkarīgi no tā, kur pēdējo reizi tā pārtraukta, vai vēlreiz pieskarieties pogai, lai saņemtu citus ieteikumus. Spotify Tap jau ir pieejams vairākās Bluetooth austiņās no Samsung, Microsoft, Bose, Jabra un citiem ražotājiem.

Skaļruni iespējams uzlādēt ar USB-C tipa kabeli, kā arī paņemt līdzi dodoties ārā, jo, kā apgalvo ražotājs, tā akumulators, izmantojot 50% skaļumu un spilgtumu, spēs darbināt ierīci līdz pat 13 stundām.

Jaunais skaļrunis nav daļa no Sonos Symfonisk izstrādāto skaļruņu klāsta. Tas atradīsies blakus citiem Ikea Bluetooth, kuru cenas ir no 25 līdz pat 90 Eur intervālā. Pagaidām nav zināms, kad jaunais skaļrunis būs pieejams un kāda būs tā cena.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt