Roboti Tehnoloģiju jaunumi

Pirmais sauszemes robots no DJI

Uzņēmums DJI plaši pazīstams ar tā ražotajiem droniem, bet nu DJI publicējis projektu ar robotu, kas pārvietojas pa zemi. DJI RoboMaster S1 robots izskatās kā miniatūras tanksTā ir laba dāvana bērniem, jo tas padara mācīšanās procesu interesantāku. 

RoboMaster S1 ir bezšuvju motors, bruņas un Mecanum visurgājēja stila riteņi, kas ļauj robotam kustēties visos virzienos. Lietotāji var montēt RoboMaster pēc sniegtajām instrukcijām vai pielāgot aparatūru, izmantojot Pulse Width Modulation vadības portus.

DJI RoboMaster S1 vadīšanas laikā iespējams uzņemt tiešsaistes video ar kameru, kas ar stabilizatoru ir iebūvēta robotā. Robotam ir 21 sensors, kas ļauj kartēt apkārtni, identificēt objektus, sekot cilvēkiem, atpazīt rokas žestus, atpazīt un reaģēt uz skaņām, kā arī apdzīt citus robotus un sacensties ar tiem.

RoboMaster S1 paredzēts arī izglītības procesiem, tāpēc tā komplektācijā ir iekļauta īpaša RoboMaster lietotne, kas palīdz jauniem lietotājiem iepazīties ar robotu un to, ko tas spēj. Robots atbalsta Python un Scratch, tādēļ ir iespējams arī programmēt un eksperimentēt ar robota kontroles veidiem.

RoboMaster programmas ļauj izmantot programmēšanu, pielāgot atbildes uz žestiem, skaņām, kā arī paredzēt robota mijiedarbību ar apkārtējo vidi.

RoboMaster S1 robots tiks publicēts 12. jūlijā un tā pārdošanas cena sāksies no 499 ASV dolāriem jeb aptuveni 445 Eur.

Apskatīt robotu DJI mājas lapā.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti