Reklāmraksts

Pirmo Apple iPhone attīstība

Šis raksts aptvers pirmo iPhone modeļu attīstību gadu gaitā un apspriedīs ievērojamās izmaiņas, kas veiktas ar katru izlaidienu. Apple gadu gaitā ir izlaidis kopumā 29 iPhone tālruņus, ieskaitot jaunāko iPhone 12 līniju un iPhone SE (otrā paaudze). Taču šajā rakstā aplūkosim pirmos modeļus līdz 2012. gadam.

iPhone: 2007. gada 29. jūnijs

Vai varat noticēt, ka 16 GB ir viss, ko jūs varētu ievietot sākotnējā iPhone ierīcē? Tiesa, vēl nebija gandrīz tik daudz datu, ko ievietot iPhone tālrunī, un noteikti nebija arī App Store. Bet jums bija piekļuve internetam uz ekrāna. Un tas spēja apstrādāt tikai 128 MB atmiņu. Kamera bija 2,0 megapikseļu. Un tālrunis ar kameru!

iPhone 3G: 2008. gada 11. jūlijs

Ciktāl tas attiecas uz iekšējām specifikācijām, iPhone 3G nebija daudz atšķirīgs no sākotnējā iPhone. Bet tagad tur bija App Store! Šis iPhone bija ar 3G savienojamību, kas nozīmēja piekļuvi internetam un kuram bija ja daudz plašākas izmantošanas iespējas.

iPhone 3GS: 2009. gada 19. jūnijs

Apple ieviesa 32 GB atmiņas iespēju ar iPhone 3GS, dubultojot to no pirmā iPhone. Skaidrs, ka App Store ieviešana ātri mainīja situāciju. Starp fotoattēliem, mūziku un lietotnēm 16 GB vienkārši negrasījās to samazināt. Kamera ieguva uzlabojumu līdz 3 MP un pievienoja video ierakstu. Apple arī pievienoja balss vadību, lai gan pirms Siri ieviešanas mums būtu jāgaida vēl pāris gadi.

iPhone 4: 2010. gada 24. jūnijs

IPhone 4 mobilie telefoni bija pirmie iPhone, kam bija uz priekšu vērsta kamera. Apple neko nezināja, ka pašbildes pārņems pasauli. IPhone 4 ieguva arī Retina displeju. Ar 512 MB atmiņu tas bija aprīkots, lai apstrādātu daudz vairāk nekā pat iPhone 3GS, kuram bija tikai 256 MB atmiņas. Tehnoloģijas sāka iekarot pasuli, taču 32 GB joprojām bija maksimālais iPhone krātuves apjoms.

iPhone 4S: 2011. gada 14. oktobris

Runājot par milzīgu atšķirību starp iPhone 4 un iPhone 4S: kamera nomainījās no 5 MP uz 8 MP. Tas bija jaunums. Apple arī ieviesa 64 GB atmiņas opciju, taču saglabāja atmiņu 512 MB. Tad video varētu ierakstīt 1080p. Apple pirmajā nedēļā pārdeva četrus miljonus iPhone 4S vienību.

iPhone 5: 2012. gada 21. septembris

Pirmajā nedēļā Apple pārdeva 5 miljonus iPhone 5 vienību. Kamera palika nemainīga, taču atmiņa tika palielināta līdz pat 1 GB. Jūs domājāt, ka 3G ir foršs? Psh, iPhone 5 bija LTE savienojamība. Sveiki, internets visur! Apple arī ieviesa Lightning savienotāju ar iPhone 5. Un pirmo reizi ekrāns kļuva lielāks! Visu iepriekšējo paaudžu displeji bija 3,5 collas, bet iPhone 5 – 4 collas.

Līdzīgi raksti